MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bydgoszczanki wygrywają z Wrocławiem 3:1

pak
Zawodniczki Pałacu Bydgoszcz przed własną publicznością pokonały Impel Wrocław w 2. kolejce Orlen Ligi, oddając tylko pierwszego seta.

Pałac Bydgoszcz: Czyżnielewska, Martinez, Schulz, Mazurek, Liliom, Adams, Kuehn-Jarek, Grejman, Sosnowska, Krzywicka, Grejman.

Pałac - Impel 3:1 (23:25, 26:24, 25:19, 25:12)

<!** reklama>Bydgoszczanki prowadziły w pierwszym secie dwupunktową przewagą, ale przy stanie 18:16 nastąpił przestój i to rywalki wygrały tę część spotkania. To był jedyny set, jaki zawodniczki Pałacu oddały tego wieczoru.