https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bar Dworcowy w Bydgoszczy przeszedł metamorfozę

red
Bar mleczny na Dworcowej ponownie otwarty po remoncieBar mleczny na Dworcowej ponownie otwarty po remoncie
Bar mleczny na Dworcowej ponownie otwarty po remoncieBar mleczny na Dworcowej ponownie otwarty po remoncie Tomasz Czachorowski
Po dwóch miesiącach przerwy Bar Dworcowy znów otworzył drzwi dla klientów. Na otwarcie lokalu dla bydgoszczan przygotowano wystawny bankiet!

Lokal w centrum Bydgoszczy przeszedł kapitalny remont. Na ścianach w kolorach niebieskim i żółtym zawisły obrazy, na których uwieczniono, m.in., Brdę, bydgoskie spichrze i Przechodzącego przez Rzekę. Marmurkowa lada, świetnie wyeksponowane menu, obrusy w biało-niebieską kratkę i żywe storczyki w oknach sprawiły, że zrobiło się tu bardzo przytulnie.

PRZECZYTAJ:Sentyment do leniwych [KOMENTARZ]

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski