Awantura na meczu Legia - Borussia [WIDEO, ZDJĘCIA]

  • Express Bydgoski

Redakcja

Warszawscy piłkarze przegrali u siebie z Borussią Dortmund 0:6 w meczu inaugurującym zmagania w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
 Bartek Syta

Przy Łazienkowskiej doszło do zamieszek. Kibice Legii i Borussii chcieli bić się pod sektorem gości. Gazu pieprzowego używał jeden z zamaskowanych sympatyków Legii, który wcześniej pobił ochroniarza, zabierając mu gaz. Do akcji musiała wkroczyć ochrona i policja. Do bezpośredniego starcia pseudokibiców ostatecznie nie doszło

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.09.2016, 20:43

Legia powinna zostac ukarana !! Wszystkie pozostale mecze bez publicznosci !! Co taki klubik z peryferi europy szuka w LM ??

15.09.2016, 17:53

Zwiazek Socjalistyczny Repuplik Europejskich jeszcze troche i padnie

15.09.2016, 17:51

Bydgoski Zawisza juz zagralby lepiej ktory gra w B klasie a ta holote z Legii powinni pozamykac co do jednego a najlepiej wprowadzic surowe kary finansowe,bez publicznosci,i powinni wyrzucic Legie z Ligi Mistrzow i nie byloby mi ich wcale z** raz ze na to zasluguja a dwa oszczedzili by dalszego wstydu

15.09.2016, 10:41

większy poziom gry reprezentuje Zorza Ślesin (nie obrażając Zorzy).

15.09.2016, 10:36

Tak się bawi właśnie ta patriotyczna młodzież he, he:-) Dalej na nią chuchajcie to zobaczycie co wam zmalują ci "Młodzi Wyklęci".

15.09.2016, 08:57

Awantura??? Awanturę to można w domu mężowi zrobić... To był zwykły bandytyzm ale zapewne wspaniały ministerek od sprawiedliwości potraktuje to jako szkolenie bojówek narodowościowych...

15.09.2016, 08:29

Gdzie ta awantura :)

15.09.2016, 06:33

Hasło Damy radę w tym wypadku się nie sprawdziło. Nie chcemy do takiej Unii gdzie nas leją i to u siebie.

15.09.2016, 05:42

tylko LEGIA