Asta wreszcie wygrała u siebie! [ZDJĘCIA KIBICÓW]

KW
Enea Astoria wygrała w hali "Arena" ze Spójnią Stargard 90:82 w meczu Energa Basket Ligi. To pierwsza wygrana Asty przed własną publicznością w tym sezonie!Bohaterem gospodarzy było amerykańskie trio Kemp, Clyburn, Walton, które w ostatniej kwarcie zdobyło 17 z 23 punktów.Do gry w bydgoskim zespole, po długiej przerwie z powodu kontuzji, wrócił Michał Chyliński. Kapitan Astorii przebywał na parkiecie niespełna 10 minut. W tym czasie był bezbłędny z linii rzutów wolnych (3/3), próbował też swoich sił zza łuku, ale chybił (0/1).ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN HALI ARENA >>>Arkadiusz Wojtasiewicz
Enea Astoria wygrała w hali "Arena" ze Spójnią Stargard 90:82 w meczu Energa Basket Ligi. To pierwsza wygrana Asty przed własną publicznością w tym sezonie! Bohaterem gospodarzy było amerykańskie trio Kemp, Clyburn, Walton, które w ostatniej kwarcie zdobyło 17 z 23 punktów. Do gry w bydgoskim zespole, po długiej przerwie z powodu kontuzji, wrócił Michał Chyliński. Kapitan Astorii przebywał na parkiecie niespełna 10 minut. W tym czasie był bezbłędny z linii rzutów wolnych (3/3), próbował też swoich sił zza łuku, ale chybił (0/1). ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN >>>