Artego "zmiażdżyło" MKS Polkowice

Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice 55:79Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice 55:79
Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice 55:79Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice 55:79 Dariusz Bloch
W pierwszym półfinałowym meczu Tauron Basket Ligi koszykarki Artego wręcz "zdemolowały" na własnym parkiecie MKS Polkowice 73:42.

Przewaga podopiecznych Tomasza Herkta nie podlegała jakiejkolwiek wątpliwości. Już po pierwszej połowie prowadziły różnicą 15 punktów. W czwartej zaś kwarcie zawodniczki gości już zupełnie straciły wiarę.

W niedzielę drugi mecz, o godzinie 17 w Artego Arenie. Do finału awansuje ten zespół, który wygra trzy mecze. Trzecie i ew. czwarte spotkanie - w środę i czwartek w Polkowicach.

Artego Bydgoszcz - MKS Polkowice 73:42 (16:9, 20:12, 10:8, 27:13)

Punkty:

Artego: D. Morris 13, A. Carter 12, M. Reid 11, E. Międzik 11, M. Koc 9, J. McBride 7, K.Puss 4, A. Pawlak 4, E. Faleńczyk 2, K. Szybała 0, K. Kocaj 0.

MKS: A. Stankiewicz 11, R. Schmidt 10, N. Michael 9, C. Adams 6, P. Żukowska 4, A. Majewska 2.