Artego lepsze od mistrza Polski

Redakcja
Artego - EnergaArtego - Energa MECZ NR 2 Tauron Basket Liga Kobiet
Artego - EnergaArtego - Energa MECZ NR 2 Tauron Basket Liga Kobiet Dariusz Bloch
Bydgoskie koszykarki pokonały na wyjeździe Basket Gdynia 87:54 w kolejnym meczu Tauron Basket Ligi Kobiet.

Przed meczem byliśmy pełni obaw, bo gdynianki kilka dni temu nieoczekiwanie pokonały mistrza Polski - krakowską Wisłę.

Artego nad morzem zaprezentowało się znacznie lepiej od mistrza Polski i wygrało pewnie z Basketem Gdynia. Spotkanie było wyrównane tylko w I kwarcie. W II kwarcie nasze panie odskoczyły i kontrolowały sytuację na parkiecie.

Basket - Artego 54:87 (20:19, 12:28, 15:13, 7:27)