
Serial Akacjowa 38, odc. 268 - streszczenie. Emisja: sobota, 30 grudnia 2023
Lourdes dowiaduje się od Cayetany, że Trini postanowiła odejść z Akacjowej. Casilda podejrzewa, że Lolita jest lesbijką. Pablo postanawia otworzyć kiosk. Maximiliano jest tym przerażony. Boi się reakcji żony. Felipe informuje Germana, że Manueli grozi kara śmierci. Manuela pisze do Germana list pożegnalny.

Serial Akacjowa 38, odc. 269 - streszczenie. Emisja: wtorek, 2 stycznia 2024
Manuela zapada się pod ziemię. Maria Luisa i Lourdes posądzają Trini o kradzież pieniędzy Ramona. Casilda aranżuje Lolicie spotkanie z wielkim panem, który okazuje się malutki. Lourdes wypomina Marii Luisie, że zadaje się z Victorem, który nie jest dla niej zbyt dobrą partią. Manuela zostaje odnaleziona żywa w pobliżu mostu samobójców.

Serial Akacjowa 38, odc. 270 - streszczenie. Emisja: środa, 3 stycznia 2024
Inspektor Padilla, prowadzący sprawę Manueli, nie wierzy, że mogła ona zabić swoje dziecko. Cayetana jest przekonana, że dzięki przekupionym przez nią świadkom Manuela zostanie skazana na śmierć. Leonor postanawia nie zadzierać z Cayetaną i udaje, że się z nią we wszystkim zgadza. Mimo nalegań Germana, Manuela nie chce się bronić. Załamana pragnie umrzeć.

Serial Akacjowa 38, odc. 276 - streszczenie. Emisja: środa, 10 stycznia 2024
Cayetana błaga Germana, by nie wyjeżdżał. Pablo zdradza Leonor, że German i Manuela udadzą śmierć, by zemścić się na Cayetanie. Rozmowę słyszy Ursula. Rosina nie chce być babcią. Uważa, że jest za młoda. Aby sobie to udowodnić, usiłuje zaciągnąć Maximiliana do łóżka.