Regiane Bidias była bohaterką Pałacu w Pile. Brazylijka zdobyła aż 24 punkty przy 54-procentowej skuteczności Dariusz Bloch
W zaległym meczu 13. kolejki Tauron Ligi siatkarki Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz pokonały na wyjeździe PTPS Piła.

PTPS Piła - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 0:3
Sety: 25:27, 13:25, 31:33
PTPS: Pelczarska 3, Wystel 3, Gawlak 16, Bartkowska 4, Gądek 10, Ponikowska 5, Bodasińska (libero), Pawłowska (libero) oraz Łyszkiewicz 7.
PAŁAC: Żurowska 11, Różyńska 9, Lijewska 9, Bidias 24, Ziółkowska 6, Mazurek 1, Jagła (libero) oraz Dascalu, Michalewicz 1, Reiter 1, Hawryła 2.

W pierwszym secie długo pachniało niespodzianką, bo bydgoskie zawodniczki przegrywały nawet różnicą czterech punktów. Jednak w końcówce od stanu 15:18 poprawiły się w każdym elemencie i zdołały przechylić szalę wygranej na swoją korzyść.

Wygrana w taki sposób mocno podbudowała siatkarki Pałacu, które zdominowały drugą partię. Od początku wygrywały i potem tylko powiększały prowadzenie.

Niestety, początek trzeciego seta przypominał pierwszy. Bydgoszczanki przegrywały już 3:8. Znowu grały nierówno i dobre akcje przeplatały słabymi. Tym razem końcówka była jeszcze bardziej dramatyczna niż w inauguracyjnej partii, ale także zakończona szczęśliwie.