Zawisza Bydgoszcz na piątkę. Feta po awansie [DUŻO ZDJĘĆ]

marc
W ostatnim meczu w Potulicach w rozgrywkach B klasy piłkarze Zawiszy Bydgoszcz pokonali Skrę Paterek 5:3.Do przerwy prowadzili goście 2:1. W drugiej połowie Skra zdołała jeszcze podwyższyć rezultat, ale później rządzili zawiszanie. W ciągu 20 minut zdobyli cztery bramki.Zawisza - Skra Paterek 5:3 (1:2)Paweł Kanik (33), Adrian Brzeziński (54), Wojciech Ruczyński (68), Patryk Bereza (72), Adam Wiśniewski (75) - Łukasz Rybarczyk (7), Piotr Białka (13), Łukasz Rybarczyk (50). Pozostałe wyniki przedostatniej kolejki B klasy, grupa III:Olimpia Wtelno - Victoria Kołaczkowo 2:2Zieloni Zalesie - AF Brzoza 11:0GLZS Sadki - Wisła Fordon 8:3Iskra Zamość-Rynarzewo - Zorza Ślesin 6:1Pauzował Ramiel Bydgoszcz. Tomasz Czachorowski
W ostatnim meczu w Potulicach w rozgrywkach B klasy piłkarze Zawiszy Bydgoszcz pokonali Skrę Paterek 5:3.