0 1 połowa

Korona Kielce

1

0 1 połowa

• Koniec meczu! Efekt nowej miotły nie zadziałał! Zagłębie przegrywa kolejny mecz!

• Strzał Starzyńskiego szybuje wysoko ponad bramką.

• 4 minuty doliczone!

• Patryk Tuszyński kolejnym zawodnikiem, który ogląda żółtą kartkę.

• Mateusz Matras zmienia Adama Matuszczyka i obaj trenerzy wykorzystali limit zmian.

• Czy Zagłębie da radę doporwadzić do remisu? Jak na razie obie drużyny praktycznie stanęły...

• Władisław Sirotow zmienia Bartłomieja Pawłowskiego.

• Mocny strzał Bohara, ale bramkarz Korony odbija piłkę.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Matej Pucko schodzi, a wchodzi Piotr Malarczyk.

• Znakomita akcja Korony! W ostatnim momencie, jednak Dominik Hładun wybija piłkę.

• 3063 widzów. Tylko taka liczba kibiców zasiadła dzisiaj na trybunach...

• Bartosz Kopacz wchodzi w miejsce Dawida Pakulskiego.

• Matej Pućko poszedł za strzałem swojego kolegi i pewnym strzałem pokonał Hładuna!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Matej Pucko otwiera wynik meczu!

• Marcin Cebula został sfaulowany pod polem karnym rywala. Za to zagranie Maciej Dąbrowski zostaje ukarany żółtą kartką.

• Gardawski leży na murawie. Potrzebuje pomocy po starciu z Pakulskim.

• Bardzo dobra akcja Patryka Tuszyńskiego. Zabrakło mu tylko dokładnego podania w pole karne.

• Marcin Cebula od razu po wejściu na murawę, zostaje ukarany żółtą kartką.

• Marcin Cebula wchodzi w miejsce Zlatko Janjicia.

• Ivan Marquez ogląda żółtą kartką.

• Druga połowa zaczęła się z jeszcze mniejszym animuszem niż pierwsza.. wygląda to bardzo słabo.

• Strzał Pućko trafia prosto w ręce Hładuna. Powinien zrobić to lepiej.

• Matej Pucko dograł w pole karne, ale strzał Kosakieiwcza poszybował obok bramki.

• Gospodarze zaczęli od środka drugą część meczu!

• Zmiana w ekipie gości. Łukasz Kosakiewicz zmienia bardzo agresywnego dzisiaj - Mateusza Możdżenia.

• Koniec pierwszej części meczu! Oba zespoły mocno się starają, ale jak na razie mamy bezbramkowy remis.

• Lubomir Guldan przerywa kontratak rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Sasa Balić jako pierwszy piłkarz Zagłębia ogląda żółtą kartkę.

• Niezła akcja gospodarzy, jednak ostatecznie piłka szybuje wysoko ponad bramką.

• Potężne uderzenie Możdżenia! Zabrakło centymetrów!

• Hladun świetnie wychodzi do dośrodkowania posłanego przez Gardawskiego.

• Z dośrodkowania Filipa Starzyńskiego wyszedł... strzał! Wyglądało to bardzo groźnie, ale golkiper Korony dał radę wyłapać lecącą futbolówkę.

• Dwa rzuty rożne dla Korony kończą się.... niczym. Bardzo słabo wykonane stałe fragmenty gry.

• Elia Soriano za bardzo żywe protesty do sędziego zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Matthias Hamrol ratuje swój zespół. W jego stronę poleciały dwa groźne strzały, ale w obu sytuacjach zachował się wzorowo.

• Mateusz Możdzeń fauluje rywala. Musi uważać bo już ma koncie żółtą kartkę.

• Ogromne zamieszanie pod bramką Zagłębia! Jak goście nie zdobyli bramki to tylko oni wiedzą!

• Zderzenie Pawłowskiego i Pucko. Obaj zawodnicy potrzebuje pomocy medycznej.

• Matuesz Możdżeń został ukarany żółtą kartką.

• Niezły strzał Janjicia. Mało brakowało, aby piłka wylądowała w okienku bramki Hładuna.

• Rzut wolny dla Korony pod bramką rywala! Będzie groźna okazja dla gości.

• Znakomity strzał na bramkę Zagłębia! Znowu jednak pewnie broni Hładun!

• Dominik Hładun świetnie wyłapuje dośrodkowanie rywala. W końcu widzieliśmy jakiś atak.

• Patryk Tuszyński mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Paweł Raczkowski gwiżdże po raz pierwszy! Czas na pierwszy niedzielny mecz Lotto Ekstraklasy!

• Oba zespoły są już na murawie! Tak jak w każdym meczu tej kolejki, za chwilę usłyszymy Mazurek Dąbrowskiego!

• Zagłębie po bardzo słabym okresie zwolniło trenera Mariusza Lewandowskiego. Teraz stery w klubie przejął Ben van Dael. Czy efekt nowej miotły przyniesie pozytywny skutek?

• Trener Gino Lettieri poprowadzi kielecką drużynę po raz 51. w ekstraklasie. - Polska liga jest wyrównana i ciekawa, ale brakuje w niej gwiazd. To sprawia, że jej poziom nie jest najwyższy - ocenia Lettieri, który wierzy, że w Lubinie jego zespół wreszcie zagra skutecznie i zdobędzie punkty.

- Stwarzamy ostatnio mniej sytuacji, ale to nie wina napastników. mamy problemy w drugiej linii - twierdzi Lettieri. W niedzielnym meczu będzie miał do dyspozycji mocny skład, brakuje tylko pauzującego za żółte kartki Jakuba Żubrowskiego.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Zagłębie Lubin - Korona Kielce!