Zobacz wideo: Więcej radarów na polskich drogach. Zapłaci za to Unia.
Wojewódzkie Stanowisko Koordynacji Ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu dostało sygnał o godz. 16.09 w sobotę, 10 kwietnia 2021. Dotyczył on problemu z samochodem na pasie awaryjnym Autostrady Bursztynowej.
- Jak się okazało, zapaliło się auto osobowe na autostradzie A1 pod Świeciem, niedaleko Grupy, na 55. kilometrze autostrady prowadzącej do Gdańska - informują w WSKR.
Na szczęście nie ma osób poszkodowanych. Wiadomo, że cały samochód stanął w ogniu. Nie są jeszcze znane dokładne przyczyny wybuchu pożaru. Strażacy co prawda zakończyli gaszenie pojazdu, ale działania na miejscu trwają. Utrudnienia w ruchu na tym odcinku A1 mogą potrwać nawet do godz. 19.00. Ruch odbywa się szybkim pasem.
