Radomiak Radom

0

0 1 połowa

• Koniec meczu!

• Bezlitostny kontratak gospodarzy. Apolinarski nisko dośrodkował w pole karne, tam pomylił się przy wybiciu obrońca i futbolówka trafiła do Gracjana Jarocha. Ten przechwycił zagranie i trafił do siatki.

• GOOOOOOOL! GRACJAN JAROCH!

• Adrian Laskowski zgłasza uraz i potrzebuje interwencji lekarzy.

• Janicki oklaskiwany. W jego miejsce wchodzi Spławski.

• Fundambu dość kąśliwie dośrodkował w pole karne, ale wybili piłkę gospodarze.

• Piękna akcja piłkarzy Warty. Gracjan Jaroch zagrał do Jakuba Apolinarskiego, ten błyskawicznie odegrał do Janickiego. Pozostało mu tylko dopełnić formalności i trafić z niewielkiej odległości do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOL! ROBERT JANICKI!

• Wielka chwila dla wchodzącego. Leandro zostanie zastąpiony przez Merveille'a Fundambu, który jesienią grał w A-klasowym KTS Weszło.

• Szybko stworzył sobie sytuację strzelecką Jakóbowski! Popędził na skrzydle, zszedł do środka i z ostrego kąta oddał strzał. Broni jednak Miszta.

• Z boiska schodzi mający na swoim koncie kartkę Danielewicz. Zastąpi go Laskowski.

• Jakubik wpadł prosto w rozpędzonego rywala. Kolejna żółta kartka.

• I kolejna zmiana. Budziński w miejsce Michalskiego.

• Apolinarski w miejsce Rybickiego.

• Damian Nowak w miejsce Macieja Górskiego.

• Jaroch intuicyjnie uderzał z woleja, ale strzał był zbyt lekki i w dodatku prosto w bramkarza.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, w końcu pada strzał na bramkę, ale prosto w Lisa. Dobrze znalazł się w gąszczu piłkarzy Michalski.

• Próbują odpowiedzieć gospodarze, ale każda ich wrzutka jest albo niecelna, albo zablokowana. Teraz powstrzymany został Leandro na skrzydle.

• Gospodarze krótko rozegrali rzut rożny. Janicki dośrodkował bardzo głęboko, ale wyskoczył tam do główki Kieliba, który dał swojej drużynie prowadzenie!

• GOOOOOOOOL! BARTOSZ KIELIBA!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Na koniec pierwszej połowy Jakóbowski zdecydował się na strzał z dystansu. Niecelna próba.

• Trałka uderzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale bardzo niecelnie.

• Kontratak gospodarzy. Janicki szybko wymienił piłkę z Jarochem i ten drugi uderzył z dystansu. Pewnie obronił jednak Miszta.

• Tym razem odwdzięczył się Kaput, który również faulował rywala na kartkę.

• Trałka powstrzymał Leandro na skrzydle i mamy drugą kartkę.

• Rybicki i nie ma gola! Janicki zaskoczył swoim niekonwencjonalnym zagraniem obronę rywali, piłkę przyjął Rybicki, ale w świetnej sytuacji posłał piłkę nad poprzeczką!

• Danielewicz popełnił taktyczny faul i mamy pierwszą kartkę w meczu.

• Mikita pociągnął akcję skrzydłem, ale zrobił to na tyle nieudolnie, że nie wywalczył nawet rzutu rożnego, będąc już pod linią końcową.

• Mocne wstrzelenie piłki w pole karne gospodarzy, ale skończyło się na strachu.

• Goście domagają się rzutu karnego po zagraniu ręką przez jednego z obrońców, ale nieugięty jest arbiter.

• Jakubik upadł tuż przed polem karnym, ale gwizdek arbitra milczy.

• Wydawałoby się, że Abramowicz miał dobra pozycję do dośrodkowania, ale nie przyłożył się do zagrania i od bramki rozpocznie bramkarz.

• Świetna szansa gości! Makowski odebrał piłkę rywalowi, wystawił ją do strzału Mikicie, ale napastnik Radomiaka uderzył niezbyt precyzyjnie i Lis uratował swój zespół.

• Mocne dośrodkowanie w pole karne Radomiaka i Miszta z problemami łapie piłkę.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zawody w Grodzisku Wielkopolskim poprowadzi sędzia Tomasz Marciniak z Płocka. Na liniach pomogą mu Krzysztof Nejman i Jakub Wójcik. Do roli arbitra technicznego wyznaczono Michalinę Diakow.

• Jesienią mecz Radomiak - Warta zakończył się wygraną gości. Po bramce zdobyli Gracjan Jaroch i Robert Janicki.

• Radomiak do wiosny przygotowywał się we Włoszech. Zagrał m.in. z Atalantą Bergamo z Serie A. Mecz zakończył się hokejowym wynikiem 3:6. W całym okresie przygotowawczym Radomiak rozegrał siedem sparingów. Wygrał choćby 5:3 z ekstraklasową Koroną Kielce.

• Warta okres przygotowawczy spędziła nad morzem - w Cetniewie. Rozegrała w sumie siedem sparingów. Wygrała trzy z nich (w tym 1:0 z Wisłą Płock), przegrała dwa (w tym 0:3 z Pogonią Szczecin) i w dwóch zremisowała (w tym 1:1 z Chojniczanką Chojnice).

• Oba zespoły uchodzą za rewelacje rozgrywek. Warta w swoim drugim sezonie na poziomie 1 ligi realnie walczy o powrót na najwyższy szczebel. Spore szanse ma na to również aktualny beniaminek, a więc jej dzisiejszy rywal - Radomiak. Wskazują na to nie tylko wyniki z jesieni, ale i zimowe wzmocnienia.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Warta Poznań - Radomiak Radom!