Totolotek Puchar Polski: we wtorek losowanie par I rundy....

Totolotek Puchar Polski: we wtorek losowanie par I rundy. Każdy może trafić na każdego. Ta zasada nie dotyczy jedynie pucharowiczów

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Totolotek Puchar Polski: we wtorek losowanie par I rundy

Totolotek Puchar Polski: we wtorek losowanie par I rundy ©Polska Press/Dobuszyński

Totolotek Puchar Polski. We wtorek (20 sierpnia) o godzinie 12;00 w siedzibie PZPN odbędzie się losowanie par I rundy zwanej również 1/32 finału. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby obrońca trofeum (Lechia Gdańsk) zagrał z finalistą (Jagiellonia Białystok) albo pierwszy zespół ze swoimi rezerwami (np. Legia Warszawa).
Totolotek Puchar Polski: we wtorek losowanie par I rundy

Totolotek Puchar Polski: we wtorek losowanie par I rundy ©Polska Press/Dobuszyński

W I rundzie (1/32 finału) zobaczymy szesnaście zespołów PKO Ekstraklasy z poprzedniego sezonu, 18 zespołów Fortuna 1 Ligi, a także dziesięć najlepszych zespołów z poprzedniej edycji 2 ligi, szesnastu zdobywców Pucharu Polski na szczeblu okręgowym i czterech zwycięzców rundy wstepnej, która odbyła się na początku sierpnia.

W losowaniu każdy będzie mógł trafić na każdego. No, prawie. Wyjątek stanowią drużyny, które reprezentowały nas w tym sezonie europejskich pucharów - więc Piast Gliwice, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk i Cracovia. One trafią do pierwszego koszyka i do nich najpierw będa dolosowane cztery drużyny z koszyka drugiego, w którym znajdzie się 60 pozostałych ekip.

Wzorem poprzedniej edycji gospodarzami meczów I rundy (1/32 finału) będą drużyny z niższego szczebla (lub te, które zostały wylosowane jako pierwsze w przypadku par z tego samego szczebla).

Mecze (bez rewanżów) zaplanowano na 24, 25 i 26 września 2019 roku.

Uczestnicy I rundy (1/32 finału) Totolotek Pucharu Polski:
I koszyk:
Piast Gliwice, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Cracovia.
II koszyk: Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Wisła Kraków, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin, Korona Kielce, Arka Gdynia, Wisła Płock, Miedź Legnica, Zagłębie Sosnowiec (Ekstraklasa - zeszły sezon), ŁKS Łódź, Raków Częstochowa, Stal Mielec, Sandecja Nowy Sącz, GKS 1962 Jastrzębie, Podbeskidzie Bielsko-Biała, GKS Tychy, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Puszcza Niepołomice, Chojniczanka Chojnice, Stomil Olsztyn, Odra Opole, Warta Poznań, Chrobry Głogów, Wigry Suwałki, Bytovia Bytów, GKS Katowice, Garbarnia Kraków (Fortuna 1 Liga), Radomiak Radom, Olimpia Grudziądz, GKS Bełchatów, Elana Toruń, Widzew Łódź, Pogoń Siedlce, Stal Stalowa Wola, Znicz Pruszków, Górnik Łęczna, Resovia (2 liga), Ruch Chorzów, Błękitni Stargard, Olimpia Elbląg, Gryf Wejherowo (runda wstępna), Chełmianka Chełm, Chemik Bydgoszcz, Chemik Police, Concordia Elbląg, Gryf Słupsk, Hutnik Kraków, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Legia II Warszawa, Olimpia Zambrów, Polonia Środa Wielkopolska, Rekord Bielsko-Biała, Stal Brzeg, Stal Rzeszów, KS Stilon Gorzów Wielkopolski, Unia Skierniewice, Zagłębie II Lubin (zwycięzcy szczebla okręgowego).



PUCHAR POLSKI w GOL24


Więcej o PUCHARZE POLSKI - newsy, wyniki, terminarz, drabinka

Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Sobota, 21 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
17:00 Stal Mielec -:- GKS Bełchatów
18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Radomiak Radom
18:00 Chrobry Głogów -:- Odra Opole
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Jastrzębie
19:10 Sandecja Nowy Sącz -:- Warta Poznań
20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Miedź Legnica
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
15:30 Garbarnia Kraków -:- GKS Katowice
16:00 Pogoń Siedlce -:- Błękitni Stargard
16:00 Skra Częstochowa -:- Znicz Pruszków
16:00 Legionovia Legionowo -:- Stal Stalowa Wola
17:00 Lech II Poznań -:- Widzew Łódź
19:00 Górnik Polkowice -:- Elana Toruń
19:00 Olimpia Elbląg -:- Bytovia Bytów
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
16:15 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 6. kolejka 19.09.201921.09.2019
12:00 Legia Warszawa U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
12:00 UKS SMS Łódź U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
10:00 Lech Poznań U-15 -:- Warta Poznań U-15
12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
15:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
16:00 FASE Szczecin U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Miedź Legnica U-15 -:- Piast Gliwice U-15
12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
14:30 Zagłębie Lubin U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
16:00 Wisła Kraków U-15 -:- Motor Lublin U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 19.09.201921.09.2019
12:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- Arka Gdynia U-17
12:30 Lech Poznań U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201925.09.2019
12:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
15:30 Rozwój Katowice U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
10:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
13:30 Wisła Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
14:00 Korona Kielce U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Cracovia U-18 -:- Legia Warszawa U-18
12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
12:00 Korona Kielce U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Wisła Kraków U-18
12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
13:30 Leicester City -:- Tottenham Hotspur
16:00 Burnley FC -:- Norwich City
16:00 Crystal Palace -:- Wolverhampton Wanderers
16:00 Everton FC -:- Sheffield United
16:00 Manchester City -:- Watford FC
18:30 Newcastle United -:- Brighton & Hove Albion
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:00 Villarreal CF -:- Real Valladolid
16:00 Levante UD -:- SD Eibar
18:30 Atletico Madryt -:- Celta Vigo
21:00 Granada CF -:- FC Barcelona
— Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
17:30 Olympique Marsylia -:- Montpellier HSC
20:00 FC Metz -:- Amiens SC
20:00 Girondins Bordeaux -:- Stade Brestois
20:00 Nimes Olympique -:- Toulouse FC
20:00 OGC Nice -:- Dijon FCO
20:00 Stade de Reims -:- AS Monaco
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 ŁKS Łódź -:- Arka Gdynia
17:30 Lechia Gdańsk -:- Korona Kielce
20:00 Śląsk Wrocław -:- Zagłębie Lubin
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
15:30 Bayer Leverkusen -:- Union Berlin
15:30 Bayern Monachium -:- FC Koeln
15:30 Hertha Berlin -:- SC Paderborn
15:30 SC Freiburg -:- FC Augsburg
18:30 Werder Brema -:- RB Lipsk
— Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
15:00 Udinese Calcio -:- Brescia Calcio
18:00 Juventus Turyn -:- Hellas Werona
20:45 AC Milan -:- Inter Mediolan
Niedziela, 22 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- GKS Tychy
19:00 Olimpia Grudziądz -:- Puszcza Niepołomice
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:05 Stal Rzeszów -:- Resovia
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:30 Escola Varsovia U-17 -:- Legia Warszawa U-17
13:45 Znicz Pruszków U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
17:00 Rozwój Katowice U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201925.09.2019
16:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Stal Mielec U-17 -:- Cracovia U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
15:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
16:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 West Ham United -:- Manchester United
17:30 Arsenal Londyn -:- Aston Villa
17:30 Chelsea Londyn -:- Liverpool FC
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Getafe CF -:- RCD Mallorca
14:00 Espanyol Barcelona -:- Real Sociedad
16:00 Valencia CF -:- CD Leganes
18:30 Athletic Bilbao -:- Deportivo Alaves
21:00 Sevilla FC -:- Real Madryt
— Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 Stade Rennais -:- OSC Lille
17:00 Angers SCO -:- AS Saint-Etienne
21:00 Olympique Lyon -:- Paris Saint-Germain
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
12:30 Wisła Płock -:- Wisła Kraków
15:00 Pogoń Szczecin -:- Górnik Zabrze
17:30 Cracovia -:- Legia Warszawa
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
15:30 Borussia Moenchengladbach -:- Fortuna Duesseldorf
18:00 Eintracht Frankfurt -:- Borussia Dortmund
— Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
12:30 US Sassuolo -:- SPAL Ferrara
15:00 Bologna FC -:- AS Roma
15:00 Sampdoria Genua -:- Torino FC
15:00 US Lecce -:- SSC Napoli
18:00 Atalanta Bergamo -:- ACF Fiorentina
20:45 Lazio Rzym -:- AC Parma
Poniedziałek, 23 września 2019
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
20:30 VfL Wolfsburg -:- TSG 1899 Hoffenheim
Wtorek, 24 września 2019
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
19:00 Real Valladolid -:- Granada CF
20:00 Real Betis Sewilla -:- Levante UD
21:00 FC Barcelona -:- Villarreal CF
— Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
19:00 Dijon FCO -:- Olympique Marsylia
21:00 AS Monaco -:- OGC Nice
— Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
19:00 Hellas Werona -:- Udinese Calcio
21:00 Brescia Calcio -:- Juventus Turyn
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
15:30 Gryf Wejherowo -:- Lechia Gdańsk
15:30 Stal Brzeg -:- Olimpia Elbląg
16:00 Zagłębie II Lubin -:- Miedź Legnica
16:30 KS Stilon Gorzów Wielkopolski -:- Olimpia Zambrów
17:00 Legia II Warszawa -:- Wigry Suwałki
17:00 Ruch Chorzów -:- Stomil Olsztyn
17:30 Chrobry Głogów -:- Lech Poznań
18:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski -:- Sandecja Nowy Sącz
18:00 Korona Kielce -:- Zagłębie Lubin
20:30 Widzew Łódź -:- Śląsk Wrocław
Środa, 25 września 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - 1/16 finału 17.09.201925.09.2019
17:00 Orzeł Marszowice -:- Foto-Higiena Gać
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - IV runda 25.09.201925.09.2019
16:00 Granit Roztoka -:- LKS Bystrzyca Górna
16:00 MKS Szczawno Zdrój -:- Polonia-Stal Świdnica
16:00 Pogoń Pieszyce -:- AKS Strzegom
16:00 Słowianin Wolibórz -:- Skałki Stolec
16:00 Wenus Nowice -:- Bielawianka Bielawa
16:00 Zieloni Łagiewniki -:- Lechia Dzierżoniów
16:00 Łomniczanka Stara Łomnica -:- Zjednoczeni Ścinawka Średnia
16:00 Śnieżnik Domaszków -:- Włókniarz Kudowa Zdrój
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - IV runda 04.09.201925.09.2019
16:00 Bizon Jeleniec -:- Orlęta Łuków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201911.09.2019
Granit Czarna Góra -:- Wierchy Rabka Zdrój
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 4. kolejka 07.09.201908.09.2019
14:30 Escola Varsovia U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 7. kolejka 25.09.201928.09.2019
12:00 Lech Poznań U-15 -:- CWZS Bydgoszcz U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 5. kolejka 14.09.201925.09.2019
16:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Miedź Legnica U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201925.09.2019
16:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
19:00 CD Leganes -:- Athletic Bilbao
19:00 RCD Mallorca -:- Atletico Madryt
20:00 Valencia CF -:- Getafe CF
21:00 Real Madryt -:- Osasuna Pampeluna
— Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
19:00 AS Saint-Etienne -:- FC Metz
19:00 Amiens SC -:- Girondins Bordeaux
19:00 FC Nantes -:- Stade Rennais
19:00 Montpellier HSC -:- Nimes Olympique
19:00 OSC Lille -:- RC Strasbourg
19:00 Stade Brestois -:- Olympique Lyon
19:00 Toulouse FC -:- Angers SCO
21:00 Paris Saint-Germain -:- Stade de Reims
— Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
19:00 AS Roma -:- Atalanta Bergamo
21:00 AC Parma -:- US Sassuolo
21:00 ACF Fiorentina -:- Sampdoria Genua
21:00 Genoa CFC -:- Bologna FC
21:00 Inter Mediolan -:- Lazio Rzym
21:00 SPAL Ferrara -:- US Lecce
21:00 SSC Napoli -:- Cagliari Calcio
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
15:00 Garbarnia Kraków -:- Bytovia Bytów
15:00 Stal Rzeszów -:- Pogoń Szczecin
15:30 Chełmianka Chełm -:- Znicz Pruszków
15:30 Hutnik Kraków -:- Resovia
15:30 Polonia Środa Wielkopolska -:- Górnik Zabrze
16:00 Błękitni Stargard -:- Wisła Kraków
16:00 Chemik Police -:- Stal Stalowa Wola
16:00 Elana Toruń -:- Radomiak Radom
16:00 Gryf Słupsk -:- Górnik Łęczna
16:00 Rekord Bielsko-Biała -:- Concordia Elbląg
16:30 Chemik Bydgoszcz -:- Wisła Płock
17:30 Cracovia -:- Jagiellonia Białystok
18:00 GKS Jastrzębie -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18:30 GKS Bełchatów -:- GKS Tychy
18:30 Pogoń Siedlce -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00 GKS Katowice -:- Warta Poznań
19:00 Olimpia Grudziądz -:- Stal Mielec
19:30 Chojniczanka Chojnice -:- Raków Częstochowa
20:30 Puszcza Niepołomice -:- Legia Warszawa
Czwartek, 26 września 2019
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
19:00 SD Eibar -:- Sevilla FC
20:00 Celta Vigo -:- Espanyol Barcelona
21:00 Real Sociedad -:- Deportivo Alaves
— Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
21:00 Torino FC -:- AC Milan
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
16:00 Unia Skierniewice -:- Piast Gliwice
17:30 Odra Opole -:- Arka Gdynia
20:30 Zagłębie Sosnowiec -:- ŁKS Łódź
Piątek, 27 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 11. kolejka 28.09.201929.09.2019
17:30 Sandecja Nowy Sącz -:- Chrobry Głogów
— Piłka nożna, — CLJ, 8. kolejka 27.09.201929.09.2019
16:00 Lech Poznań U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 10. kolejka 27.09.201929.09.2019
20:30 Korona Kielce -:- Śląsk Wrocław
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 6. kolejka 28.09.201928.09.2019
20:30 Union Berlin -:- Eintracht Frankfurt

Galeria