
- To jest sprzęt, który w naszych warsztatach służył do obsługi radiowozów, sami to robimy oczywiście w miarę możliwości - wyjaśnia młodszy inspektor Monika Chlebicz, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego.

- Sprzęt oczywiście jest sprawny, ale w niektórych przypadkach trzeba uzyskać dopuszczenie do użytkowania wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego - mówi rzeczniczka KWP.

-. Mamy nowe wyposażenie, więc z tego powodu używanie w wielu przypadkach starszego sprzętu, ponoszenie kosztów, nam się po prostu nie opłaca - mówi Monika Chlebicz.

Wystawione na wyprzedaży przedmioty można oglądać w dni robocze od 18.01.2021 r. do 21.01.2021 r. w godz. 11-13 w garażach budynku w Bydgoszczy przy ul. Iławskiej 1.