https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Te powerbanki nie są bezpieczne! Producent kolejnego urządzenia ostrzega. Zobacz listę niebezpiecznych powerbanków

MIKIR
Opracowanie:
"Twoje bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem Anker Innovations. Skorzystaj z tego formularza, aby przesłać prośbę o Power Bank Anker 321 (PowerCore 5K, czarny), A1112, jeśli produkt został zakupiony po marcu 2023 r. Aby przyspieszyć proces, pamiętaj o dołączeniu dowodu zakupu do wypełnionego formularza" - informuje producent. Dodatkowo, w przypadku użytkowników, którzy zostaną zweryfikowani jako posiadacze wadliwej partii, Anker oferuje bezpłatną wymianę na model Power Bank Anker 533 (PowerCore 30 W, czarny).Sprawdź, czy urządzenie jest narażone na usterkę i prześlij formularz - dostępny pod adresem https://www.anker.com/a1112-recall-form.Nie korzystaj z urządzenia ani nie wyrzucaj go do śmieci. Powerbank należy zutylizować w miejscu akceptującym akumulatory litowo-jonowe.Pod tym samym adresem możesz również sprawdzić, czy Twój powerbank jest bezpieczny i nie należy do wadliwej partii.Na kolejnych slajdach informujemy o innych modelach powerbanków, które mogą być niebezpieczne i grozić samozapłonem >>>
"Twoje bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem Anker Innovations. Skorzystaj z tego formularza, aby przesłać prośbę o Power Bank Anker 321 (PowerCore 5K, czarny), A1112, jeśli produkt został zakupiony po marcu 2023 r. Aby przyspieszyć proces, pamiętaj o dołączeniu dowodu zakupu do wypełnionego formularza" - informuje producent. Dodatkowo, w przypadku użytkowników, którzy zostaną zweryfikowani jako posiadacze wadliwej partii, Anker oferuje bezpłatną wymianę na model Power Bank Anker 533 (PowerCore 30 W, czarny).Sprawdź, czy urządzenie jest narażone na usterkę i prześlij formularz - dostępny pod adresem https://www.anker.com/a1112-recall-form.Nie korzystaj z urządzenia ani nie wyrzucaj go do śmieci. Powerbank należy zutylizować w miejscu akceptującym akumulatory litowo-jonowe.Pod tym samym adresem możesz również sprawdzić, czy Twój powerbank jest bezpieczny i nie należy do wadliwej partii.Na kolejnych slajdach informujemy o innych modelach powerbanków, które mogą być niebezpieczne i grozić samozapłonem >>> pixabay, zdjęcie ilustracyjne
Firma Anker opublikowała informację prasową, w której ostrzega, że jeden z powerbanków stanowi zagrożenie - urządzenie może się zapalić w trakcie użytkowania. Sprawdź, czy masz niebezpieczny powerbank w domu. Poniżej informujemy, o wadliwym modelu oraz podajemy instrukcję, co należy zrobić. W galerii podajemy inne niebezpieczne powerbanki - nie używajcie ich!

Powerbanki stały się nieodzownym elementem naszej codzienności, pozwalając na ładowanie urządzeń mobilnych w każdych warunkach. Jednak nie wszystkie są równie bezpieczne. Firma Anker poinformowała o wadzie fabrycznej jednego ze swoich modeli, która może prowadzić do przegrzania się akumulatora i w konsekwencji do pożaru.

Producent elektroniki ostrzega!

"Masz ten powerbank? Lepiej uważaj" - ostrzega producent, zwracając uwagę na model o identyfikatorze A1112 (A1112 Anker 321 PowerCore 5K, Black). Problem dotyczy akumulatorów litowo-jonowych, które mogą się przegrzewać.

Wysoka temperatura może spowodować stopienie się plastikowych elementów i doprowadzić do pożaru powerbanka. Według producenta, problem może dotyczyć modeli, które trafiły na rynek od marca 2023 roku. Firma podjęła decyzję o wycofaniu produktów serii z rynku i zaleca użytkownikom zaprzestanie korzystania z nich.

W galerii artykułu informujemy, jak sprawdzić, czy Twój powerbank jest bezpieczny, co zrobić, by uzyskać zwrot poniesionych kosztów, a także podajemy inne modele niebezpiecznych powerbanków:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski