Głosowanie zakończone
Plebiscyt: Super Dziadek 2024
Wybieramy najsympatyczniejszych dziadków w regionie
- Głosowanie będzie trwać do środy, 6 marca 2024 r. do godz. 21:00.
- Dziadek, który zdobędzie najwięcej głosów, zdobędzie tytuł Super Dziadek, trafi na okładkę gazety i otrzyma nagrodę finansową 1000 złotych.
- Dziadkowie, którzy zajmą miejsca od 1 do 5 otrzymają vouchery na rodzinną sesję zdjęciową i vouchery na fotoobraz.
- Dziadkowie, którzy zajmą miejsca od 1 do 10 awansują do ogólnopolskiego finału, w którym główną nagrodą jest 20 000 złotych.
- Informacji udziela: Marta Zmarzlik - tel. 502499553, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
Zwycięzcy:
-
Bronisław Krąkowski
Tarnówko
300głosów -
Andrzej Nijak
Inowrocław
222głosy -
Henryk Pieczyński
Padniewko
158głosów -
Janusz Polak
Kuczyna
112głosów -
Jarosław Walczak
Bydgoszcz
80głosów -
Dawid Myk
Trutnowo
30głosów -
Piotr Bielik
Świecie nad Osą
17głosów -
Marek Jabłoński
Wielgie
16głosów -
Piotr Gąsiorowski
Bydgoszcz
14głosów -
Bernard Theus
Kęsowo
14głosów
Pozostali:
-
Adam Górski
Bydgoszcz
12głosów -
Józef Sokolowski
Osie
11głosów -
Piotr Dadzibóg
Świesz
10głosów -
Kazimierz Baran
Bydgoszcz
10głosów -
Wojciech Jastrzembski
Bydgoszcz
9głosów -
Władysław Rudaś
Bydgoszcz
8głosów -
Wiesław Budzowski
Inowrocław
8głosów -
Wojciech Basiński
Kiełpin
7głosów -
Janusz Lewański
Chełmno
7głosów -
Andrzej Landowski
Szabda
6głosów -
Marian Radomski
Rypin
5głosów -
Ireneusz Syka
Bydgoszcz
5głosów -
Andrzej Dzikowski
Grudziądz
5głosów -
Alfred Bonawenturczyk
Sobiesiernie
4głosy -
Krzysztof Ochocki
Janikowo
4głosy -
Ryszard Strużanowski
Toruń
4głosy -
Wiesław Anasz
Świecie
4głosy -
Jan Banacki
Huta-Strzelce
3głosy -
Wojciech Jankowski
Świecie
3głosy -
Stanisław Jakubowski
Borowo
2głosy -
Juliusz Kamiński
Radzyń Chełmiński
2głosy -
Ryszard Nastachowski
Murowaniec
2głosy -
Jacek Kriese
Pruszcz
2głosy -
Krzysztof Wacholc
Bydgoszcz
2głosy -
Eugeniusz Tomanek
Tupadły
2głosy -
Jarosław Borkowski
Wąbrzeźno
2głosy -
Janusz Reźnik
Bydgoszcz
2głosy -
Jarosław Dzięcielak
Bydgoszcz
1głos -
Bogumił Ostrzycki
Grudziądz
1głos -
Jacek Ostrzycki
Grudziądz
1głos -
Kazimierz Kawczyński
Bydgoszcz
1głos -
Mirosław Urbański
Bydgoszcz
1głos -
Jan Kieruj
Szubin
1głos -
Zenon Stefański
Szubin
1głos -
Adam Paluch
Bydgoszcz
1głos -
Roman Grupa
Bydgoszcz
1głos -
Marek Neumann
Inowrocław
1głos -
Józef Hamernik
Piła
1głos -
Zenon Szczepankowski
Bydgoszcz
1głos -
Bogdan Bagniewski
Brzemiona
1głos -
Zbigniew Pancerz
Płutowo
— -
Józef Jeziorski
Papowo Biskupie
— -
Edward Zieliński
Chełmża
— -
Andrzej Kijewski
Strzelno
— -
Jędrzej Bojar
Wrocki
— -
Wiesław Kośmider
Osie
— -
Stanisław Roczniak
Lisewo
— -
Stanisław Miśtak
Toruń
— -
Janusz Glaza
Płochocin
— -
Krzysztof Setlak
Świekatowo
— -
Jan Engelke
Bydgoszcz
— -
Marian Stec
Świekatowo
— -
Dariusz Rafiński
Toruń
— -
Adam Śliwiński
Bydgoszcz
— -
Zygmunt Białas
Bydgoszcz
— -
Dariusz Rutkowski
Inowrocław
— -
Józef Czapla
Bydgoszcz
— -
Marek Witkowski
Inowrocław
— -
Roman Strzysz
Młodocin
— -
Bogdan Minge
Toruń
— -
Mirosław Fita
Inowrocław
— -
Jerzy Kuchciński
Solec Kujawski
— -
Marek Kanczewski
Czernikówko
— -
Ryszard Fryske
Bydgoszcz
— -
Julian Hubar
Bydgoszcz
— -
Kazimierz Król
Biskupice
— -
Zenon Kołodziejski
Biskupice
— -
Benedykt Bryska
Pigża
— -
Paweł Ewertowski
Bydgoszcz
— -
Jerzy Baryła
Zielonka
— -
Mateusz Jędrzejczak
Świecie
— -
Grzegorz Janicki
Słonawy
— -
Alojzy Kuta
Parlin
— -
Eugeniusz Woziński
Bydgoszcz
— -
Grzegorz Baumgart
Koronowo
— -
Jarosław Prekop
Bydgoszcz
— -
Kazimierz Perka
Bydgoszcz
— -
Mariusz Wybrański
Bydgoszcz
— -
Wiesław Zieliński
Koronowo
— -
Witold Grunt
Bydgoszcz
— -
Włodzimierz Brzeziński
Włocławek
— -
Jan Pawłowski
Inowrocław
— -
Władysław Hołtyn
Czołpin
— -
Ryszard Tomaszewski
Łowinek
— -
Andrzej Nowicki
Toruń
— -
Marek Pieda
Kiełpiny
— -
Mariusz Latus
Włocławek
— -
Zbigniew Szurgot
Grudziądz
— -
Dariusz Wiese
Solec Kujawski
— -
Waldemar Moraczynski
Nowa Wieś Wielka
—