mz
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Radomka Radom 1:3
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Radomka Radom 1:3 Dariusz Bloch
Jednego seta ugrały pałacanki w starciu z Radomką. Do lepszego dorobku zabrakło niewiele.

Rywalem pałacanek była drużyna z czołówki, a a to oznaczało ciężką przeprawę. I to był trudny mecz, ale bydgoskie zawodniczki trochę powalczyły.
Po kilkupunktowej przegranej w 1. partii, pałacanki postawiły się rywalkom w 2. secie. Poprawiły przyjęcie, grę na siatce i wychodziły na prowadzenie. Końcówka była jednak zacięta - zakończona grą na przewagi, wygraną przez Pałac.

To było jednak na tyle w wykonaniu bydgoszczanek - w dwóch kolejnych setach - goniły rywalki, odrabiały straty, ale nie na tyle skutecznie, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Sety: 22:25, 30:28, 17:25, 20:25
Pałac: Dascalu (21), Ziółkowska (8), Hawryła (9), Mazurek (1), Żurowska (14), Bidias (14), Jagła (libero).
Radomka: Honorio (23), Bałucka (8), Picussa (4), Johnson (23), Twardowska (15), Skorupa (1), Witkowska (libero) oraz Łukasik (6), Biała.

Inne mecze 12. kolejki: Chemik Police -Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:22, 25:16); BKS Stal Bielsko-Biała - ŁKS Łódź - po zamknięciu wydania.
7.12: Joker Świecie - Budowlani Łódź (godz. 17.30), MKS Kalisz - PTPS Piła.
27.01: #VolleyWrocław - Developres Rzeszów.