Setka Kota, ale gole dla Chemika zdobywali inni [ZDJĘCIA]

Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
Na inaugurację III ligi beniaminek Chemik Moderator Bydgoszcz przegrał w Świeciu z Wdą 0:1. Okazja do rehabilitacji nadarzyła się już w środę. Podopieczni Piotra Gruszki wygrali na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg 2:0 (0:0). Obydwie bramki padły po przerwie. Prowadzenie w 52 minucie zdobył Wojciech Mielcarek, na 2:0 w 89 minucie po kontrze podwyższył Daniel Michalski (asystował strzelec pierwszego gola), który na boisku pojawił się 7 minut wcześniej.W wyjściowym składzie Chemika Moderatora nastąpiła jedna zmiana w porównaniu z pierwszym meczem z Wdą Świecie. Od początku zagrał Robert Kawałek, zabrakło kontuzjowanego Szymona Maziarza. Setny mecz ligowy w barwach Chemika rozegra Maciej Kot, ale nie poprawił swojego bramkowego dorobku (21 goli). A w 69 minucie zastąpił go Dorian Affeld, który tym samym zaliczył debiut w zespole z Wyżyn.ZOBACZ ZDJĘCIA Z III-LIGOWEGO MECZU NA UL. GLINKI >>>>>Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
Na inaugurację III ligi beniaminek Chemik Moderator Bydgoszcz przegrał w Świeciu z Wdą 0:1. Okazja do rehabilitacji nadarzyła się już w środę. Podopieczni Piotra Gruszki wygrali na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg 2:0 (0:0). Obydwie bramki padły po przerwie. Prowadzenie w 52 minucie zdobył Wojciech Mielcarek, na 2:0 w 89 minucie po kontrze podwyższył Daniel Michalski (asystował strzelec pierwszego gola), który na boisku pojawił się 7 minut wcześniej. W wyjściowym składzie Chemika Moderatora nastąpiła jedna zmiana w porównaniu z pierwszym meczem z Wdą Świecie. Od początku zagrał Robert Kawałek, zabrakło kontuzjowanego Szymona Maziarza. Setny mecz ligowy w barwach Chemika rozegra Maciej Kot, ale nie poprawił swojego bramkowego dorobku (21 goli). A w 69 minucie zastąpił go Dorian Affeld, który tym samym zaliczył debiut w zespole z Wyżyn. ZOBACZ ZDJĘCIA Z III-LIGOWEGO MECZU NA UL. GLINKI >>>>>