Rozbój w Bydgoszczy. Policja zatrzymała podejrzanego o rozbój na ulicy Podwale

pkZaktualizowano 
KWP w Bydgoszczy
25 czerwca 2019 roku około godziny 1:33, przy ul. Podwale w Bydgoszczy - na schodach przed wejściem do Hali Targowej - doszło do rozboju. Policja udostępniła wizerunek podejrzanego. W poniedziałek, 22 lipca, poinformowano, że mężczyzna jest w rękach policji.

Mężczyzna w wieku około 28-30 lat zaatakował kobietę. - Uderzył pokrzywdzoną w twarz i wyrwał jej z rąk telefon komórkowy wraz z znajdującym się w etui banknotem. Uciekł w kierunku Placu Kościeleckich - informuje kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwrócili się z prośbą o pomoc w identyfikacji podejrzanego. W poniedziałek, 22 lipca, odwołano komunikat dotyczący poszukiwań sprawcy rozboju z ulicy Podwale w Bydgoszczy z uwagi na jego zatrzymanie. Jednocześnie policjanci dziękują za wszystkie przekazane informacje.

Zobacz również:

Nie przejdziesz, nie przejedziesz... Tak parkują "mistrzowie...

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 64

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
Arka

Jak można rozpoznac jak twarzy nie widać, ale jeden podobny po Szwedrowie chodzi, nawet w niebieskiej koszulce... jakby postura podobny, ale twarz ????

W
Wołu
2019-07-23T13:41:42 02:00, Bartas..:

Jaka morda brzydka..jak kabina od Robura...widać,że jego stary,parobek z PGRow,matka prosta chłopka bez szkoły.Dostali się do miasta i takie łajno z siebie wydaliła,bezwłose...kochani policjanci.Złapać tego kundla,i do ancla,a tam go obija zapewne koledzy gitowcy...

2019-07-23T22:31:44 02:00, Gość:

Leczysz swoje kompleksy?

Twój komentarz świadczy, że mentalnie nie dostajesz od tego typa

Zapisz ty.....coś do mnie?

G
Gość
2019-07-23T13:41:42 02:00, Bartas..:

Jaka morda brzydka..jak kabina od Robura...widać,że jego stary,parobek z PGRow,matka prosta chłopka bez szkoły.Dostali się do miasta i takie łajno z siebie wydaliła,bezwłose...kochani policjanci.Złapać tego kundla,i do ancla,a tam go obija zapewne koledzy gitowcy...

Leczysz swoje kompleksy?

Twój komentarz świadczy, że mentalnie nie dostajesz od tego typa

B
Bartas..

Jaka morda brzydka..jak kabina od Robura...widać,że jego stary,parobek z PGRow,matka prosta chłopka bez szkoły.Dostali się do miasta i takie łajno z siebie wydaliła,bezwłose...kochani policjanci.Złapać tego kundla,i do ancla,a tam go obija zapewne koledzy gitowcy...

h
hm

to stały bywalec tej okolicy i jest to gówno dobrze znane.śmieć i tyle

W
Witson

I moje podatki idą na leczenie, żywienie i utrzymywanie takich smieci? Do obozu pracy jak na Białorusi i niech buduje np obwodnicę Strzelna na którą nie ma kasy od 30 lat

G
Gość
2019-07-22T00:22:01 02:00, Gość:

Wszyscy go znają, to przecież znany rozbójnik bydgoski

Takie mendy wykluczyć ze społeczeństwa i co dzień wpierdol

G
Gość
2019-07-22T18:35:18 02:00, Lopezik:

Na HUJ teraz zakrywacie gębę tego kolesia

Tak się prawidłowo pisze Huj przez samo hasło. Jest to słowo rosyjskie

G
Gość

Znam go debile piszący artykuł zwłaszcza jak zamazujecie jego mordę idioci

G
Gość
2019-07-21T08:53:18 02:00, Gość:

Synka ma wspaniałego.A taki Bokser.

2019-07-21T10:17:17 02:00, Stróź prawa:

Pewno swoją ex-źonę teź po ryju walił

bo u niego na profilu facebookowym stoi źe jest "Rozwiedziony"

więc pewno nie jest taki święty za jakiego się uwaźa

https://m.facebook.com/profile.php?id=100029152241415

2019-07-21T10:37:31 02:00, Gość:

To prawda znam jego byłą żonę....Nie raz policja była u nich w domu.Rączki mu się nie chamowały.Szarpał ja przy dzieciach.Żle traktował.Co za młot.Takich to za kraty...Kara dla takich powinna być.

2019-07-22T13:45:24 02:00, Gość:

Szkoda że do takich cwaniaczkow którzy biją żony nie ma palowania jak kiedyś policja to robiła na interwencji . Teraz z takim trzeba się cackac bo skargę jeszcze złoży damski bokser .

A skan ty mnie znasz że wiesz o mnie wszystko

L
Lopezik

Na HUJ teraz zakrywacie gębę tego kolesia

Q
Quatro

Za taki napad rabunkowy na 12 lat i codziennie wpierdol.

K
Kolega

Do pierdla gnoje na 200lat niech tam zgnije,

O
On

Jak ponad 30 lat temu do pijanego, awanturującego sąsiada przyjechała milicja to do tej pory ma alergie na niebieski kolor. Grzeczności go (takiej prawdziwej i szczerej) uczyli w Nysce, która chodziła na boki.

G
Gość
2019-07-21T08:53:18 02:00, Gość:

Synka ma wspaniałego.A taki Bokser.

2019-07-21T10:17:17 02:00, Stróź prawa:

Pewno swoją ex-źonę teź po ryju walił

bo u niego na profilu facebookowym stoi źe jest "Rozwiedziony"

więc pewno nie jest taki święty za jakiego się uwaźa

https://m.facebook.com/profile.php?id=100029152241415

2019-07-21T10:37:31 02:00, Gość:

To prawda znam jego byłą żonę....Nie raz policja była u nich w domu.Rączki mu się nie chamowały.Szarpał ja przy dzieciach.Żle traktował.Co za młot.Takich to za kraty...Kara dla takich powinna być.

Szkoda że do takich cwaniaczkow którzy biją żony nie ma palowania jak kiedyś policja to robiła na interwencji . Teraz z takim trzeba się cackac bo skargę jeszcze złoży damski bokser .

Dodaj ogłoszenie