Przebłysk geniuszu Messiego. Argentyna w 1/8 finału

Redakcja
Argentyna pokonała Iran 1:0 w meczu 2. kolejki grupy F piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii i zapewniła już sobie awans do 1/8 finału.

Argentyna grała słabo i była blisko kompromitacji. Iran bronił się bardzo mądrze i groźnie kontratakował. W II połowie miał nawet kilka okazji bramkowych i niewiele zabrakło, aby objął prowadzenie.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się sensacyjnym podziałem punktów, na strzał zza pola karnego zdecydował się mało widoczny wcześniej Leo Messi. Precyzyjny strzał w 91. minucie dał Argentynie zwycięstwo i awans do 1/8 finału. Nie da się jednak ukryć, że z taką grą piłkarze z Ameryki Południowej daleko na mundialu nie zajdą...

Argentyna - Iran 1:0 (0:0)