https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Poranna awaria wodociągowa w centrum Bydgoszczy. Tramwaje kursowały z opóźnieniem

Jarosław Więcławski
Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia spowodowane awarią.
Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia spowodowane awarią. ITS Bydgoszcz
Bydgoszczanie, którzy w czwartek (20 czerwca) rano zamierzali skorzystać z komunikacji miejskiej musieli liczyć się z utrudnieniami i uzbroić w cierpliwość. Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy poinformował o awarii wodociągowej, która spowodowała opóźnienia tramwajów.

Awaria wpłynęła na prawie wszystkie linie tramwajowe w mieście. Wyjątkiem jest tramwaj z nr 7.

– Uwaga! Gdańska/Focha/Jagiellońska – awaria wodociągowa, możliwe opóźnienia na liniach tramwajowych nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11 – przekazał o godzinie 9 w mediach społecznościowych ZDMiKP.

O tej godzinie nie podano więcej informacji na temat szczegółów awarii. Nie wiadomo też było, jak długo potrwa jej usuwanie oraz o jak dużych opóźnieniach może być mowa. Wodociągowcy prowadzili działania na ulicy Gdańskiej, przy kościele Klarysek. Częściowo zablokowane było przejście dla pieszych, a częściowo tor tramwajowy w kierunku placu Wolności. Warto obserwować profil ZDMiKP, gdzie informacje o opóźnieniach, utrudnieniach oraz ich zakończeniu pojawiają się na bieżąco.

Po godz. 11.00 ze skutkami awarii już się uporano.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski