https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Polscy piłkarze odbyli pierwszy trening przed eliminacyjnymi meczami z Austrią i Łotwą [GALERIA]

red/Bartek Syta
Zgrupowanie reprezentacji Polski przed eliminacyjnymi meczami z Austrią i Łotwą ruszyło pełną parą. Wprawdzie już w niedzielę do Warszawy przybyli pierwsi kadrowicze, to dopiero w poniedziałek odbyła się oficjalna konferencja prasowa z udziałem selekcjonera Jerzego Brzęczka i obrońcy Kamila Glika. Wkrótce Biało-Czerwoni odbyli trening na boisku KS ZWAR. W zajęciach nie wzięli udziału wszyscy powołani. Część zawodników, którzy grali swoje mecze w niedzielę, dołączy do kadry wieczorem.Polacy drogę na Euro 2020 rozpoczną w czwartek wyjazdowym meczem z Austrią. W niedzielę podejmą w Warszawie Łotwę. Oba spotkania o godz. 20.45. Transmisje w TVP 1, TVP Sport i Polsacie Sport.
Zgrupowanie reprezentacji Polski przed eliminacyjnymi meczami z Austrią i Łotwą ruszyło pełną parą. Wprawdzie już w niedzielę do Warszawy przybyli pierwsi kadrowicze, to dopiero w poniedziałek odbyła się oficjalna konferencja prasowa z udziałem selekcjonera Jerzego Brzęczka i obrońcy Kamila Glika. Wkrótce Biało-Czerwoni odbyli trening na boisku KS ZWAR. W zajęciach nie wzięli udziału wszyscy powołani. Część zawodników, którzy grali swoje mecze w niedzielę, dołączy do kadry wieczorem.Polacy drogę na Euro 2020 rozpoczną w czwartek wyjazdowym meczem z Austrią. W niedzielę podejmą w Warszawie Łotwę. Oba spotkania o godz. 20.45. Transmisje w TVP 1, TVP Sport i Polsacie Sport. Bartek Syta/Polska Press
Zgrupowanie reprezentacji Polski przed eliminacyjnymi meczami z Austrią i Łotwą ruszyło pełną parą. Wprawdzie już w niedzielę do Warszawy przybyli pierwsi kadrowicze, to dopiero w poniedziałek odbyła się oficjalna konferencja prasowa z udziałem selekcjonera Jerzego Brzęczka i obrońcy Kamila Glika. Wkrótce Biało-Czerwoni odbyli trening na boisku KS ZWAR. W zajęciach nie wzięli udziału wszyscy powołani. Część zawodników, którzy grali swoje mecze w niedzielę, dołączy do kadry wieczorem. OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ.
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski