Polonia Bydgoszcz finiszowała w czołowej grupie

Od lewej: Maciej Bączkowski, Michał Bączkowski, Michał Gąsiorowski i Daniel Wartała
Kolarze Polonii Bydgoszcz rywalizowali w Golubiu-Dobrzyniu.

II Międzynarodowy Wyścig im. Grzegorza Piwowarskiego wszyscy bydgoscy kolarze ukończyli w czołówce najszybszej grupy.

Zawodnicy mieli do pokonania 42 km (w tym cztery strome podjazdy obok zamku). Średnia prędkość wyniosła 45 km/godz., do mety dotarło 165 śmiałków.

W czołowej grupie finiszowali wszyscy kolarze Polonii. Najwyżej, bo na 9. miejscu (4. w swojej kategorii wiekowej), uplasował się Michał Bączkowski. Miejsca pozostałych: Michał Gąsiorowski - 13. (5. w kat.), Daniel Wartała - 14. (6 w kat.), Maciej Bączkowski - 17. (9. w kat.).