Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Talent Plastyczny Roku 2023 - ogólnopolskie eliminacje rozpoczęte!
- Laureaci pierwszych trzech miejsc w eliminacjach ogólnopolskich awansują do wielkiego finału, w którym nagrodą jest 10 000 złotych, otrzymają dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której zaprezentują siebie i swoje prace oraz odbiorą statuetkę.
- UWAGA: w głosowaniu w ogólnopolskich eliminacjach treść SMS-a jest inna, niż w poprzednim etapie plebiscytu. Sprawdź dokładnie instrukcję głosowania.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Marta Gromowska - tel. 519 503 627.
.
Zwycięzcy:
Pozostali:
-
Wiktoria Nawrocka
Śrem
1162głosy -
Joanna Śpiewak-Kałuża
Cieszyn
759głosów -
Wioleta Przybysławska
Zielona Góra
578głosów -
Tomasz Światły
Chodzież
429głosów -
Anna Tomassi
Wapno
267głosów -
Katarzyna Federkiewicz
Wolbrom
265głosów -
Dominika Pawlaczyk
Strojec
238głosów -
Małgorzata Taraszewska
Budzisław Kościelny
233głosy -
Aleksandra Dzirba
Rzeszów
214głosów -
Joanna Kadej
Siedlce
205głosów -
Urszula Zega
Białystok
188głosów -
Anna Szczęsna
Kluki
173głosy -
Katarzyna Motyka
Przeworsk
169głosów -
Estera Grabarczyk
Wałbrzych
169głosów -
Sylwia Walczyk
Kossów
133głosy -
Antoni Długi
Katowice
115głosów -
Kinga Mułyk-Sypniewska
Głogówek
112głosów -
Katarzyna Sawa
Starościn
97głosów -
Katarzyna Lachowicz
Las Winiarski
92głosy -
Edyta Mikuś
Bochnia
71głosów -
Monika Waśkiewicz
Warszawa
68głosów -
Aleksandra Holf
Toruń
60głosów -
Kinga Pieczyńska i Dominika Kędzierska
Szczecin
58głosów -
Anna Szarek
Jasienica Rosielna
52głosy -
Ewa Anna Leśniak
Przemyśl
46głosów -
Tomasz Laskowski
Warszawa
43głosy -
Renata Worrall
Wrocław
39głosów -
Marlena Kminikowska-Grzesiak
Grudziądz
35głosów -
Paulina Wróblewska
Kępno
31głosów -
Marzena Bielińska
Biskupiec
31głosów -
Agnieszka Łukasik
Konojady
29głosów -
Kinga Jakubowska
Sulechów
29głosów -
Sara Szeliga
Bielanka
27głosów -
Jacek Wysocki
Węgrzce
24głosy -
Paulina Sikora
Kielce
21głosów -
Agnieszka Latos
Adamów
19głosów -
Elżbieta Kulasza
Chełm
17głosów -
Iwona Kocon
Wilczogóra
15głosów -
Małgorzata Grygiel
Marysin
14głosów -
Dorota Podlasińska
Toruń
11głosów -
Tadeusz Zaborowski
Kamienica Królewska
11głosów -
Ewa Kobylińska
Szymany
11głosów -
Marta Renusz
Błądzikowo
10głosów -
Elżbieta Grupa-Witańska
Jastrzębie-Zdrój
10głosów -
Anna Sowińska
Szczebrzeszyn
10głosów -
Monika Wojciechowska
Konstancin-Jeziorna
10głosów -
Oliwia Bachewicz
Ożarów Mazowiecki
10głosów -
Jan Szot
Olsztyn
10głosów -
Ewa Dafner
Wrocław
10głosów -
Katarzyna Abramowicz
Kraków
8głosów -
Patrycja Zoldy
Łukowice Brzeskie
8głosów -
Anna Piasecka
Łomża
7głosów -
Weronika Szymańska
Lipa
7głosów -
Elwira Mikulska
Spychowo
7głosów -
Marta Wyżykowska
Toruń
6głosów -
Justyna Kryńska
Białystok
5głosów -
Eliza Piechnik
Borkowo
5głosów -
Anna Wrzeszcz Drabik
Pszczyna
5głosów -
Weronika Graboń
Kielce
5głosów -
Beata Maciejewska
Walidrogi
5głosów -
Małgorzata Wojciechowska
Zielona Góra
5głosów -
Magdalena Muraszko-Kowalska
Olsztyn
4głosy -
Wiktoria Faustyna Słomczyńska
Drohiczyn
3głosy -
Natalia Prychła
Drawsko Pomorskie
3głosy -
Monika Komada
Przewłoki
3głosy -
Sylwia Biskupska
Brodnia Dolna
3głosy -
Halina Ostasz-Kaczkowska
Klarów
3głosy -
Małgorzata Matis
Ustka
2głosy -
Anna Szczechowska
Bogucino
2głosy -
Renata Ubysz
Żychlin
2głosy -
Katarzyna Jaskuła
Żychlin
1głos -
Anna Płatek
Tuszów Mały
1głos -
Marta Pokój
Zimna Woda
1głos -
Patrycja Górska
Trójca
1głos -
Włodzimierz Tydor
Zielona Góra
1głos -
Maggie Bidej
Świebodzin
1głos -
Ewelina Lendo
Białystok
—