Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Fotograficzny Talent Roku 2023 - ogólnopolskie eliminacje rozpoczęte!
- Laureaci pierwszych trzech miejsc w eliminacjach ogólnopolskich awansują do wielkiego finału, w którym nagrodą jest 10 000 złotych, otrzymają dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której zaprezentują siebie i swoje zdjęcia oraz odbiorą statuetkę.
- UWAGA: w głosowaniu w ogólnopolskich eliminacjach treść SMS-a jest inna, niż w poprzednim etapie plebiscytu. Sprawdź dokładnie instrukcję głosowania.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Marta Gromowska - tel. 519 503 627.
.
Zwycięzcy:
-
Marietta Kulasik
Murczyn
2031głosów -
Damian Kosiecz
Lublin
1978głosów -
Kamila Jaśnikowska
Zduńska Wola
1669głosów
Pozostali:
-
Mateusz Otręba
Baborów
1611głosów -
Grażyna Jasińska
Bydgoszcz
1594głosy -
Katarzyna Dubin
Tarnów
1206głosów -
Karolina Matyjaszek
Białystok
804głosy -
Esther Chalimoniuk
Wrocław
711głosów -
Julia Tłok
Poznań
429głosów -
Amelia Tołoczko
Rzepin
299głosów -
Milena Głowacka
Buczek
276głosów -
Tomasz Pilch
Bielsko-Biała
271głosów -
Grażyna Kucko
Braniewo
239głosów -
Olga Jarnecka
Koniecpol
217głosów -
Milena Jesiołowska
Cecenowo
211głosów -
Joanna Kruczek
Kraków
201głosów -
Monika Liwocha
Kostrzyn nad Odrą
198głosów -
Karolina Skwierzyńska
Skoki
190głosów -
Witold Krzysztof Wronka
Tuszyn
163głosy -
Mariusz Bartko
Szczecinek
161głosów -
Adriana Dudek
Zielona Góra
116głosów -
Wioleta Gołaszewska
Grądy-Woniecko
114głosów -
Sebastian Zieliński
Sosnowiec
111głosów -
Mateusz Kłak
Hrubieszów
110głosów -
Julia Ptaszyńska
Krotoszyn
95głosów -
Szymon Krzyworski
Hutka
91głosów -
Amelia Konieczka
Sitno
85głosów -
Mariola Kobus
Wólka Komarowska
82głosy -
Anna Bartosik
Wartkowice
70głosów -
Kamila Kupczak
Opole
62głosy -
Małgorzata Drozd
Lubsza
61głosów -
Nataliia Kushnir
Kwidzyn
56głosów -
Andżelika Wołodkowicz
Bełk
51głosów -
Rafał Skawiński
Szczytno
50głosów -
Janusz Dubajka
Borki
50głosów -
Krzysztof Mazurek
Szczawa
48głosów -
Iwona Grzelak
Wieliczki
46głosów -
Marcin Jasiński
Szczecin
40głosów -
Jakub Witos
Zakopane
40głosów -
Jacek Milczarek
Skierniewice
40głosów -
Wiesia Kołodziejczyk
Turobin
37głosów -
Wiktor Bajko
Białowieża
36głosów -
Adrian Witek
Rzeszów
36głosów -
Martyna Pożarowska
Ostrołęka
34głosy -
Kasia Strzelecka
Bytom
33głosy -
Wiktoria Konik
Siedliszcze
33głosy -
Aleksandra Barszcz
Stale
32głosy -
Alicja Dąbrowska
Polkowice
32głosy -
Małgorzata Jakubiak
Inowrocław
31głosów -
Patrycja Lal
Gryfice
30głosów -
Natalia Smogorzewska
Gładczyn Rządowy
27głosów -
Judyta Trościńska
Parowa
23głosy -
Magdalena Smyczek
Rybnik
22głosy -
Oliwia Nasiadek
Brzezinka
22głosy -
Dawid Wójcik
Solna
18głosów -
Patrycja Natkańska
Sławno
16głosów -
Tomasz Dymarski
Bułaków
16głosów -
Anna Bańka
Tyszowce
14głosów -
Dawid Skop
Kujakowice Dolne
14głosów -
Paweł Radosław Sitek
Janów
13głosów -
Patryk Zawadzki
Sieradz
12głosów -
Kamila Długosz
Wola Jasienicka
12głosów -
Oliwia Ryczkowska
Zajączki
12głosów -
Magdalena Adamczewska
Kicin
12głosów -
Paulina Kowalska
Słupsk
10głosów -
Tomasz Schabowski
Chełm
10głosów -
Aleksandra Gawrysiak
Rogóźno
10głosów -
Marta Strycharska
Wałbrzych
10głosów -
Radosław Lewandowski
Łomża
10głosów -
Mateusz Dąbrowski
Maków Mazowiecki
10głosów -
Kamila Jakóbik
Józefosław
10głosów -
Oliwia Różycka
Głogów
10głosów -
Vasyl Kadynskyi
Gorzów Wielkopolski
10głosów -
Rafał Pabian
Olsztyn
9głosów -
Gabriela Korzen
Elbląg
8głosów -
Klaudia Bojanowska
Sierakowice
7głosów -
Adriana Kraciuk
Świerzenko
7głosów -
Joanna Ostrowska
Wyłudy
7głosów -
Adam Łuczak
Sława
7głosów -
Damian Ostrycharz
Stok
7głosów -
Justyna Skowron
Gródek
6głosów -
Angelika Grzywa
Niepołomice
6głosów -
Maja Zarańska
Piła
6głosów -
Katarzyna Wojtczak
Kotuń
6głosów -
Klaudyna Mikuła
Dąbrowa Górnicza
5głosów -
Edyta Stefańska
Sanok
5głosów -
Karolina Kasińska
Szałas
5głosów -
Dawid Grybel
Lubsko
4głosy -
Magdalena Grzywaczewska
Samin
4głosy -
Sylwia Pawłowska
Zabrze
4głosy -
Karolina Kisiel
Tarczek
4głosy -
Henryka Kiełtyka
Sąspów
4głosy -
Mateusz Adamczak
Gdynia
3głosy -
Marta Dinter
Police
3głosy -
Agnieszka Jasińska-Dźwil
Wrzesiny
3głosy -
Klaudia Szczurko
Wasilków
2głosy -
Krzysztof Kubicz
Strzałków
2głosy -
Jakub Niedzielski
Cieszanów
2głosy -
Renata Zientara
Lwówek Śląski
2głosy -
Oliwia Zagrabska
Suchary
2głosy
- 1
- 2