Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Akrobatyczny i Ruchowy Talent Roku 2023 - finał coraz bliżej!
- Laureaci pierwszych trzech miejsc awansują do wielkiego finału, w którym nagrodą jest 10 000 złotych, otrzymają dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której wystąpią na scenie i odbiorą statuetkę.
- Pięć osób, które otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Agnieszka Grzelka - tel. 502 499 776.
Zwycięzcy:
-
Helena Mruczyk, Nadia Gaik i Zuzanna Malec
Gorzów Wielkopolski
1357głosów -
Julia Gładysińska i Amelia Chrut
Kielce
1193głosy -
Lena Szpajcher
Popielów
1033głosy -
Brajan Nieśmiałek
Łódź
633głosy -
Lena Sendor
Wola Batorska
440głosów
Pozostali:
-
Mikołaj Białasiński
Piotrków Trybunalski, Oprzężów
328głosów -
Oliwia Baniecka
Gdańsk
175głosów -
Urszula Rymarczyk
Lublin
170głosów -
Alicja Bagazja
Kraków
153głosy -
Wiktoria Wiśniewska
Santocko
139głosów -
Bartłomiej Ataman
Rzeszów
135głosów -
Inga Pieczul
Wyry
128głosów -
Lena Michałków i Zuzanna Maligranda
Wrocław
126głosów -
Nel Legierska
Katowice
113głosów -
Zofia Zakrzewska
Dobrosołowo Trzecie
97głosów -
Lena Bałaga
Kielce
79głosów -
Kinga Majchrowska
Piotrków Trybunalski
31głosów -
Lena Sierpowska
Lublin
29głosów -
Hanna Siemianowska
Granice
29głosów -
Alicja Pastuszak
Lublin
27głosów -
Julia Kłys
Łódź
23głosy -
Klaudia Stawiarz
Dąbrowa Górnicza
23głosy -
Łukasz Fraś
Kraków
16głosów -
Dominika Świerad
Świętochłowice
16głosów -
Joanna Rutkowska
Zduńska Wola
15głosów -
Natalia Stępniak
Poznań
14głosów -
Joanna Maciaszek
Łódź
9głosów -
Oliwia Armata
Stalowa Wola
9głosów -
Klaudia Nowak
Gdynia
7głosów -
Aleksandra Konik
Dobrodzień
7głosów -
Kinga Zarzecka
Warszawa
7głosów -
Kamila Bednarczyk
Zebrzydowice
6głosów -
Zofia Kowalska i Aleksandra Murdza
Wrocław
5głosów -
Milena Domino-Dyrkacz
Lublin
5głosów -
Emilia Piech
Mikołów
5głosów -
Igor Gajewski
Bielsko-Biała
4głosy -
Kornelia Studniarek
Szczecin
3głosy -
Julia Kraj i Eyal Palgi
Chorzów
3głosy -
Ewa Stec
Jaworzno
3głosy -
Wiktoria Jachymczyk
Pniówek
3głosy -
Patryk Cichoń
Wrocław
2głosy -
Klaudia Brzezina
Zebrzydowice
2głosy -
Anastazja Żak
Poznań
2głosy -
Nikola Kuzera
Dąbrowa Górnicza
2głosy -
Oliwia Armata, Ola Jędrek, Kathrina Peitzmeier
Stalowa Wola
1głos -
Sandra Gondek
Staszów
1głos -
Julia Pałac
Wrocław
— -
Maria Rozbicka
Warszawa
— -
Paulina Fiuk
Szczecin
— -
Bartosz Grzelak
Łódź
— -
Paweł Haczkur
Raszyn
— -
Karol Maciński
Piotrków Trybunalski
— -
Wiktoria Rychlewicz
Poznań
— -
Michał Nowosadko
Warszawa
— -
Alicja Albrechowicz
Wrocław
— -
Karolina Sławek
Blachownia
— -
Dominik Murawski
Lesko
— -
Aleksandra Puchałko
Gdańsk
— -
Mateusz Karbowy
Żary
— -
Grzegorz Pajewski
Hornówek
— -
Róża Rozalia Janczura
Wrocław
— -
Marta Sajdłowska
Strzelce Krajeńskie
— -
Kacper Kośmider
Wrocław
— -
Julia Balcer i Maciej Polańczyk
Łódź
— -
Katarzyna Lipka
Frombork
— -
Leila Mekhdiieva
Warszawa
— -
Anastazja Cichanowska
Gdańsk
— -
Joanna i Natalia Ryżewskie
Łódź
— -
Klaudia Byczkiewicz
Poznań
— -
Marlena Matera
Pielgrzymowice
— -
Aleksandra Łasek
Poznań
— -
Natalia Jerka
Poznań
— -
Weronika Frysiak
Poznań
— -
Oliwia Prędki
Tychy
—