Piłkarki KKP jak burza. Na koncie już oczko! [ZDJĘCIA]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
W meczu 7. kolejki I ligi kobiet (grupa północna) zawodniczki Kobiecego Klubu Piłkarskiego Bydgoszcz zdobyły kolejny komplet i z 21 punktami na koncie (bramki 27:4) przewodzą w tabeli.W niedzielne popołudnie podopieczne Adama Górala wygrały na własnym boisku przy Słowiańskiej z Polonią Środa Wielkopolska 3:0. Bydgoszczanki zaczęłv trafiać dopiero po przerwie - w 52 minucie Edyta Sobczyk, w 73 minucie gol samobójczy, w 75 minucie Natalia Makowska (rzut karny).Zmieniony został termin spotkania 1/16 Pucharu Polski pomiędzy KKP Bydgoszcz a Stomilankami Olsztyn zaplanowanego na 17 października na Słowiańskiej. Powodem jest powołanie w tym terminie trzech zawodniczek KKP - Agnieszki Borowicz, Nikoli Puczek i Wiktorii Węglarz - na mecz kadry wojewódzkiej K-PZPN z Warmińsko-Mazurskim ZPN. Nowy termin meczu pucharowego ustalono na 24 października (środa, godz. 17.00).ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU LIGOWEGO NA SŁOWIAŃSKIEJ >>>>>Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
W meczu 7. kolejki I ligi kobiet (grupa północna) zawodniczki Kobiecego Klubu Piłkarskiego Bydgoszcz zdobyły kolejny komplet i z 21 punktami na koncie (bramki 27:4) przewodzą w tabeli. W niedzielne popołudnie podopieczne Adama Górala wygrały na własnym boisku przy Słowiańskiej z Polonią Środa Wielkopolska 3:0. Bydgoszczanki zaczęłv trafiać dopiero po przerwie - w 52 minucie Edyta Sobczyk, w 73 minucie gol samobójczy, w 75 minucie Natalia Makowska (rzut karny). Zmieniony został termin spotkania 1/16 Pucharu Polski pomiędzy KKP Bydgoszcz a Stomilankami Olsztyn zaplanowanego na 17 października na Słowiańskiej. Powodem jest powołanie w tym terminie trzech zawodniczek KKP - Agnieszki Borowicz, Nikoli Puczek i Wiktorii Węglarz - na mecz kadry wojewódzkiej K-PZPN z Warmińsko-Mazurskim ZPN. Nowy termin meczu pucharowego ustalono na 24 października (środa, godz. 17.00). ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU LIGOWEGO NA SŁOWIAŃSKIEJ >>>>>