Pierwszy sparing piłkarzy Chemika Moderatora [ZDJĘCIA]

Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
Piłkarze spadkowicza z III ligi Chemika Moderatora Bydgoszcz rozegrali w sobotę pierwszy tego lata sparing - z beniaminkiem III ligi.Bydgoski zespół wygrał z Nielbą Wągrowiec 1:0. Jedyna bramka padła po strzale z rzutu wolnego Szymona Maziarza, grającego asystenta trenera.W drugiej połowie trener Piotr Gruszka dał odpocząć podstawowym zawodnikom, a szansę pokazania się otrzymali gracze z drużyn młodzieżowych. Z powodów osobistych nie zagrali M. Kot i Kacprzak.Chemik: Laskowski (Ciesielski) - Chojnacki (Kuczyński), Czyżewski (Frelichowski), Adamenko, Włosiński (Goździkowski) - Dąbek (Serafin), Miłek (Pieczyński), Maziarz (Skiba), D. Michalski (Sobczyk), Kawałek (P. Michalski).Kolejny sparing chemicy zagrają 27 lipca (sobota) - rywalem Mieszko Gniezno.ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU CHEMIKA NA UL. GLINKI >>>>>Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
Piłkarze spadkowicza z III ligi Chemika Moderatora Bydgoszcz rozegrali w sobotę pierwszy tego lata sparing - z beniaminkiem III ligi. Bydgoski zespół wygrał z Nielbą Wągrowiec 1:0. Jedyna bramka padła po strzale z rzutu wolnego Szymona Maziarza, grającego asystenta trenera. W drugiej połowie trener Piotr Gruszka dał odpocząć podstawowym zawodnikom, a szansę pokazania się otrzymali gracze z drużyn młodzieżowych. Z powodów osobistych nie zagrali Maciej Kot i Adam Kacprzak. Chemik: Laskowski (Ciesielski) - Chojnacki (Kuczyński), Czyżewski (Frelichowski), Adamenko, Włosiński (Goździkowski) - Dąbek (Serafin), Miłek (Pieczyński), Maziarz (Skiba), D. Michalski (Sobczyk), Kawałek (P. Michalski). Kolejny sparing chemicy zagrają 27 lipca (sobota) - rywalem Mieszko Gniezno (miejsce i godzina do ustalenia). ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU CHEMIKA NA UL. GLINKI >>>>>