https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pałacyk Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy będzie gotowy do końca roku. Teraz trwają prace nad murowanym ogrodzeniem

Marta Mikołajska
Remont ogrodzenia to element prac związanych z renowacją i rewitalizacją Pałacyku Muzeum Wodociągów.
Remont ogrodzenia to element prac związanych z renowacją i rewitalizacją Pałacyku Muzeum Wodociągów. Arkadiusz Wojtasiewicz
Trwa remont zabytkowego ogrodzenia na terenie stacji wodociągowej Las Gdański. Wartość inwestycji to niemal 700 tys. zł.

Zobacz wideo: Jarmark O! Choinka - Ratujemy Święta w Bydgoszczy

Zadanie realizowane jest przez Miejskie Wodociągi i Kanalizację w Bydgoszczy, w ramach Planu Remontów na 2020 r.

Jak informuje Marek Jankowiak, rzecznik MWiK w Bydgoszczy, remont ogrodzenia to uzupełnienie prac związanych z renowacją i rewitalizacją Pałacyku Muzeum Wodociągów w ramach funkcjonującej ścieżki edukacji ekologicznej.

Zakończenie prac planowane jest na koniec bieżącego roku.

Wykonawcą jest firma EBUD. Koszt inwestycji to 695 tys. zł

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pozostałe

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

p
patriota

Brawo, za dbanie o zabytki należą się pochwały.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski