OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Doceń wyjątkowych ludzi z Kujaw i...

OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Doceń wyjątkowych ludzi z Kujaw i Pomorza - zagłosuj w wielkim plebiscycie

Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2018

Aktualizacja:

OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Doceń wyjątkowych ludzi z Kujaw i Pomorza - zagłosuj w wielkim plebiscycie
Głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. W tym roku akcja jest prowadzona wspólnie przez "Gazetę Pomorską", "Express Bydgoski" i "Nowości - Dziennik Toruński". Zobacz, kto otrzymał nominację redakcyjnej kapituły pod przewodnictwem redaktorów naczelnych i zagłosuj na faworytów.
OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 Doceń wyjątkowych ludzi z Kujaw i Pomorza - zagłosuj w wielkim plebiscycie
Zaszczytne tytuły Osobowość Roku 2018 zostaną przyznane w czterech kategoriach osobno miastach i powiatach województwa kujawsko-pomorskiego. Plebiscyt został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotra Całbeckiego.
Zobaczy listy nominowanych
Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:
Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes
Zobacz, jak Czytelnicy zgłaszali propozycje nominacji w komentarzach na Facebooku:
KULTURA | DOBROCZYNNOŚĆ 1 | DOBROCZYNNOŚĆ 2

Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. Od piątku, 11 stycznia mieszkańcy naszego województwa oddają swoje głosy w wyjątkowym plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi dokonaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

Głosowanie jest prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku i Grudziądzu oraz w każdym powiecie województwa kujawsko-pomorskiego.

Nominacje naszych dziennikarzy

Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominuje kapituła pod przewodnictwem redaktorów naczelnych "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości - Dziennika Toruńskiego".
- Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach regionu, dokonują przeglądu swoich publikacji z całego roku - mówi Wojciech Potocki, redaktor naczelny "Gazety Pomorskiej". - Przygotowują propozycje nominacji. Czekamy też na zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę przyznając nominacje.

- Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszych gazet – dodaje Artur Szczepański, redaktor naczelny „Expressu Bydgoskiego” i "Nowości". – Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

Laureatów wybiorą Czytelnicy

Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i będzie trwać do środy, 13 lutego 2019 r. do godz. 20.00. Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowość Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowość Kujaw i Pomorza 2018. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

Głosowanie w finale rozpocznie się w piątek, 15 lutego i potrwa do środy, 27 lutego do godz. 21. Na zwycięzców czekać będą dodatkowe statuetki oraz nagrody.

Uroczysta gala plebiscytu

W marcu odbędzie finałowa gala plebiscytu Osobowość Roku 2018, podczas której wszyscy laureaci odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody.

Zobacz relację z gali plebiscytu
Osobowość Roku 2017


Kilka dni później do "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z gali podsumowującej plebiscyt.

Nagrody dla zwycięzców


Na zwycięzców czekają cenne i ważne nagrody. Każdy zwycięzca etapu powiatowego otrzyma pamiątkową statuetkę Osobowości Roku. Laureaci etapu wojewódzkiego dodatkowo otrzymają dwuosobowe zaproszenia na musical Metro, który będzie grany w Bydgoszczy.

Dla zwycięzców etapu wojewódzkiego w każdej z kategorii:

Weekendowy pobyt dla dwojga w Hotelu SPA FALTOM
www.hotel-faltom.com.plDla laureatów 2 miejsca w każdej z kategorii:

Weekendowy pobyt dla dwojga w Hotelu Business FALTOM www.faltombusiness.plDla laureatów 3 miejsca w każdej z kategorii:

Weekendowy pobyt dla dwojga w Osadzie Karbówko www.osadakarbowko.plKLIKNIJ na okładkę z zobacz
dodatek po poprzedniej edycji plebiscytu
Informacji o akcji udziela


Karolina Jasińska
tel. 510 026 903 (w godz. 9-16, pn-pt)
e-mail: karolina.jasinska@polskapress.pl
Marek Kowalski
tel. 519 503 646 (w godz. 9-16, pn-pt)
e-mail: marek.kowalski@polskapress.pl


Regulamin plebiscytu
Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej
Tędy lepiej nie chodzić po zmroku w Bydgoszczy [zdjęcia]

Tędy lepiej nie chodzić po zmroku w Bydgoszczy [zdjęcia]

Moc prezentów w prenumeracie porannej Expressu!

Moc prezentów w prenumeracie porannej Expressu!

Śluby znanych osób w Bydgoszczy i regionie. Pamiętacie? [zdjęcia]

Śluby znanych osób w Bydgoszczy i regionie. Pamiętacie? [zdjęcia]