"Odwróceni - ojcowie i córki" streszczenie odcinka 8
Sikora boi się o życie Lidki, namawia ją do zmiany zawodu. Morderca wciąż jest na wolności. Nie wiadomo, kiedy znowu zaatakuje ani kto będzie jego kolejną ofiarą. Gołąbek nie jest już przekonany, że za zabójstwami stoi Mnich. Lidka mimo tymczasowego zwolnienia ze służby, nie może przestać tropić mordercy i prowadzi własne śledztwo.
Streszczenie odcinka 8 - "Odwróceni - ojcowie i córki"
Także Sikora usiłuje powiązać sprzeczne tropy w logiczną całość. Wpada na pewien pomysł. Terapia komisarza kończy się. Sikora czuje, że także jego żałoba po śmierci Piotrka staje się już przeszłością. Czy teraz uda mu się znaleźć seryjnego mordercę i rozwiązać zagadkę?
"Odwróceni" - kiedy będzie można oglądać? [odcinek 8, streszczenie]
Serial "Odwróceni - ojcowie i córki" będzie można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 21:30 na antenie stacji TVN. Powtórki serialu będzie można zobaczyć w piątki o godz. 00:20. Pierwszy i drugi sezon serialu można również oglądać na platformie player.pl. Serial "Odwróceni - ojcowie i córki" to kontynuacja serialu z 2007 roku, który został bardzo dobrze odebrany przez widzów. Pierwszy odcinek drugiego sezonu został wyemitowany 25 lutego.
Obsada - "Odwróceni - ojcowie i córki"
w kontynuacji serialu będziemy mogli zobaczyć: Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Joanna Balasz, Eliza Rycembel, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Mirosław Zbrojewicz, Olaf Lubaszenko, Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner i inni.
Zwiastun serialu "Odwróceni - ojcowie i córki"
