
Jagiellonia Białystok - 5 200 kibiców
Na Stadion Miejski w Białymstoku przy ulicy Słonecznej, podczas meczu Jagiellonii, będzie mogło wejść około 5 tysięcy osób. "Liczba ta wynika z rozporządzenia Rady Ministrów, z dnia 12 czerwca, w którym wspomina się, że klub jako organizator udostępnia kibicom 25 proc. miejsc na stadionie. Niektóre sektory, ze względu na zbyt małą odległość od strefy, w której poruszać będą się piłkarze, zostały zamknięte".

Legia Warszawa - 7 600 kibiców
Dopełniając wszelkich formalności i pilnując reżimu sanitarnego, Legia Warszawa może wpuścić nieco mniej niż planowane 25 proc. pojemności stadionu. Ze względu na zamknięte sektory, takich osób wejść może tylko 7 600.

Wisła Kraków - ponad 8 000 kibiców
Na razie Wisła otrzymała zgodę Departamentu Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury Polskiego Związku Piłki Nożnej na wpuszczenie kibiców w liczbie 25 procent pojemności stadionu, co w przypadku „Białej Gwiazdy” oznacza ponad 8 tysięcy widzów. Teraz trwają formalności, żeby otrzymać również zgody na wpuszczenie kibiców od organów państwowych.

Lech Poznań - 10 709 kibiców
Wojewoda wielkopolski nie zgłosił sprzeciwu. Oznacza to, że na pierwszym meczu Lecha Poznań z kibicami zobaczymy na trybunach maksymalnie 10 709 widzów.