Nieudany debiut byłego gracza Zawiszy [ZDJĘCIA]

Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski
Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski Przemyslaw Swiderski
Unia Solec Kujawski nadal bez wygranej w III lidze.

Unia Solec Kujawski przegrała na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia 0:2 w kolejnym meczu III ligi i pozostaje z zaledwie 4 oczkami na koncie.

Zespół z naszego regionu dzielnie bronił się do przerwy. Gospodarze, którzy celują w awans do II ligi, mieli sporą przewagę (trafili nawet w słupek), ale gdy zawodnicy schodzili do szatni na świetlnej tablicy był remis 0:0.

Po zmianie stron faworyt przechylił jednak szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Kołodziejski oraz Adam Duda i Bałtyk wygrał 2:0.

W roli trenera Unii Solec zadebiutował w tym meczu Hermes, były gracz m.in. Zawiszy Bydgoszcz.

SP Zawisza Bydgoszcz pokonał u siebie (w Potulicach) Falę Świekatowo 2:1 i wrócił na fotel lidera A klasy. Niebiesko-czarni objęli prowadzenie w 39. minucie, gdy dośrodkowanie Wojciecha Ruczyńskiego wykończył Adrian Brzeziński (głową). Radość nie trwała jednak długo, bo tuż przed przerwą do remisu doprowadził Schroeder (też głową). Wynik meczu ustalony został w 66. min., gdy kapitalnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Arkadiusz Nowicki. Zawisza zainkasował 3 punkty i zepchnął Falę z pozycji lidera. Zobacz, co działo się na murawie i trybunach w Potulicach >>>