Nieoczekiwany gość na meczu Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia [ZDJĘCIA]

marcZaktualizowano
Chemik Bydgoszcz - GKS Przodkowo<br><br>Chemik Bydgoszcz - GKS Przodkowo<br>
Chemik Bydgoszcz - GKS PrzodkowoChemik Bydgoszcz - GKS Przodkowo Tomasz Czachorowski
Bydgoskie drużyny rozgrywały w sobotę kolejne mecze ligowe.

W III lidze czwartej porażki na własnym boisku doznał Chemik Bydgoszcz. Tym razem podopieczni Piotra Gruszki nie sprostali Bałtykowi Gdynia. Gospodarzy "skaleczył" Piotr Ruszkul, były zawodnik m.in. Unii Janikowo i Olimpii Grudziądz, uderzeniem głową z bliskiej odległości w 65 minucie.

Spotkanie na Glinkach obserwował prezes PZPN Zbigniew Boniek, który tradycyjnie rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Wcześniej popularny "Zibi" oglądał na Zawiszy spotkanie Polska - Litwa do lat 14.

Chemik - Bałtyk 0:1 (0:0)

Bałtyk po tym meczu awansował na pozycję lidera. Druga jest Elana, z którą Chemik zagra za tydzień w Toruniu.

Zobacz galerię: Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia

Natomiast w V lidze derby Bydgoszczy zakończyły się wygraną beniaminka - BKS pokonał Polonię 1:0. Bramkę zdobył w 65 min. uderzeniem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Szymona Duszy Maciej Sieradzki. Co ciekawe, obaj ci gracze reprezentowali w przeszłości Polonię.

BKS - Polonia 1:0 (0:0)