Najmłodsi kochają piłkę! Rem Marco Cup w Bydgoszczy [DUŻO ZDJĘĆ]

W Bydgoszczy w sobotę odbył się turniej piłkarski Rem Marco Cup. To już druga edycja zawodów. Tym razem na boisku na stadionie Zawiszy grali zawodnicy urodzeni w 2007 roku. Zwycięzcą II edycji Turnieju Rem Marco Cup zostala drużyna Śląska Wrocław, która w finale pokonała 1:0 Lecha Poznan. W meczu o trzecie miejsce Escola Varsovia (szkółka Barcelony) pokonała Koronę Kielce.  Bydgoskie zespoły - MUKS CWZS, Wisełka i Zawisza zajęły odległe pozycje. W sumie udział wzięło 28 drużyn.
W Bydgoszczy w sobotę odbył się turniej piłkarski Rem Marco Cup. To już druga edycja zawodów. Tym razem na boisku na stadionie Zawiszy grali zawodnicy urodzeni w 2007 roku. Zwycięzcą II edycji Turnieju Rem Marco Cup zostala drużyna Śląska Wrocław, która w finale pokonała 1:0 Lecha Poznan. W meczu o trzecie miejsce Escola Varsovia (szkółka Barcelony) pokonała Koronę Kielce. Bydgoskie zespoły - MUKS CWZS, Wisełka i Zawisza zajęły odległe pozycje. W sumie udział wzięło 28 drużyn. Dariusz Bloch