https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Na budowie w Łabiszynie paliła się koparka [zdjęcia]

(dan)
Wczoraj (22 października) przed południem w trakcie prac budowlanych na ulicy parkowej w Łabiszynie zapaliła się koparka. - Pracownicy budowy zagasili płomienie przed przyjazdem zastępu. Działania zastępu polegały na odłączeniu akumulatora oraz dokładnym sprawdzeniu nadpalonego miejsca - relacjonują strażacy z OSP Łabiszyn.
Wczoraj (22 października) przed południem w trakcie prac budowlanych na ulicy parkowej w Łabiszynie zapaliła się koparka. - Pracownicy budowy zagasili płomienie przed przyjazdem zastępu. Działania zastępu polegały na odłączeniu akumulatora oraz dokładnym sprawdzeniu nadpalonego miejsca - relacjonują strażacy z OSP Łabiszyn. OSP Łabiszyn
Wczoraj (22 października) przed południem w trakcie prac budowlanych na ulicy parkowej w Łabiszynie zapaliła się koparka.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Świat żegna Franciszka. Tłumy wiernych na Placu św. Piotra

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski