Młodzi poloniści nie schodzą z podium. W sobotę miniżużlowcy pojadą na Sportowej

Redakcja
Fragment wyścigu w Wawrowie. Na czele Kacper Łobodziński, za jego plecami Mateusz Jagła
Duet z Bydgoszczy zajął 2. miejsce w III rundzie Pucharu Polski Par Klubowych w Wawrowie.

Mateusz Jagła i Kacper Łobodziński już po raz trzeci w tym sezonie stanęli na podium. Wcześniej było 3. miejsce w Częstochowie i 1. w Gdańsku (zawsze ex aequo, odpowiednio z KS Toruń i Wybrzeżem).

W Wawrowie Jagła zdobył 11 (0, 1, 3, 3, 2, 2), a Łobodziński 9 (1, 3, 1, 2, 1, 1). Wygrali gospodarze (29 pkt).

W zawodach indywidualnych Jagła wywalczył 10 pkt i był piąty, z kolei Łobodziński dowiózł do mety 6 oczek i zajął 11. miejsce.

W Wawrowie nie ścigano się w klasie 50 cc open.

W sobotę ściganie na Sportowej: 11.00 - indywidualnie i 15.00 - parowo. Wystąpią Jagła i Łobodziński. W przerwach będą rywalizować zawodnicy w klasie 50 cc open. Pojedzie m.in. Krzysztof Lewandowski z Polonii (zabraknie innego bydgoszczanina Wiktora Przyjemskiego).