Mistrz świata będzie promował swoją książkę w Bydgoszczy....

Mistrz świata będzie promował swoją książkę w Bydgoszczy. Przyjdź na spotkanie z Pawłem Fajdkiem!

online

Express Bydgoski

Aktualizacja:

Express Bydgoski

Paweł Fajdek wydał książkę „Petarda. Historie z młotem w tle”.
1/5
przejdź do galerii

Paweł Fajdek wydał książkę „Petarda. Historie z młotem w tle”. ©nadesłane

Trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem w najbliższych dniach spotka się z mieszkańcami naszego regionu. Paweł Fajdek będzie promował swoją książkę „Petarda. Historie z młotem w tle” w Bydgoszczy i Toruniu.
Książka Pawła Fajdka „Petarda. Historie z młotem w tle” to zbiór niezwykłych historii z życia jednego z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletów. Młociarz w swojej książce opisuje również kulisy życia innych polskich lekkoatletów.

– Jestem przekonany, że tytuł „Petarda” dobrze mówi o tym, co będzie można przeczytać w tej książce. Jest tam cała masa śmiesznych historii z mojego życia. Nie tylko już z czasów kariery, choć sportu jest w tej książce naprawdę dużo, ale także z dzieciństwa. Dotykamy też trudnych momentów, ale nawet wtedy bywa zabawnie – mówi Paweł Fajdek.

Na spotkaniach obecni będą również współautorzy książki. Paweł Skraba i Paweł Hoschstim są dziennikarzami sportowymi i to oni zaproponowali wspólne napisanie książki. – Nie trzeba było mnie przekonywać do napisania tej książki. Decyzja zapadła podczas jednego spotkania, a stało się to w trakcie uniwersjady na Tajwanie. To był mój ostatni start, usiedliśmy we trzech po moim ostatnim uniwersjadowym medalu, a ja opowiedziałem kilka śmiesznych historii. Chłopaki mówią – Paweł, kurde, trzeba to opisać. No i opisaliśmy – dodaje Fajdek.

Książka do księgarń trafiła w środę 31 października. W najbliższych dniach Paweł Fajdek spotka się z fanami lekkiej atletyki w Bydgoszczy i Toruniu. Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 listopada (piątek) o godz 17:30 w CH Toruń Plaza i poprowadzi je znana prezenterka telewizyjna Paulina Chylewska.

Spotkanie z najlepszym polskim młociarzem w Bydgoszczy odbędzie się 14 listopada (środa) o godz. 18 w CH Focus w salonie Empiku.

Podczas spotkań z kibicami Paweł Fajdek rozda swoim fanom kilkadziesiąt książek oraz kilka koszulek reprezentacji Polski z jego autografem. Będzie też okazja, żeby zadać trzykrotnemu mistrzowi świata pytania, a także zrobić sobie z nim zdjęcie.

Patronem książki Pawła Fajdka jest Akademicki Związek Sportowy.

W Bangkoku rozpoczął się pogrzeb Vichaia Srivaddhanaprabhy. Uroczystości potrwają 7 dni, wezmą w nich udział piłkarze Leicester City

źródło: TVN/x-news

Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej
Tędy lepiej nie chodzić po zmroku w Bydgoszczy [zdjęcia]

Tędy lepiej nie chodzić po zmroku w Bydgoszczy [zdjęcia]

Moc prezentów w prenumeracie porannej Expressu!

Moc prezentów w prenumeracie porannej Expressu!

Śluby znanych osób w Bydgoszczy i regionie. Pamiętacie? [zdjęcia]

Śluby znanych osób w Bydgoszczy i regionie. Pamiętacie? [zdjęcia]