Mik show, czyli Chemik rozbił Polonię [ZDJĘCIA, KIBICE]

Piłkarze Chemika pokonali na własnym boisku Polonię 4:1 (1:1) w IV-ligowych derbach Bydgoszczy. Bohaterem gospodarzy był Radosław Mik, który popisał się hat-trickiem. Czwarte trafienie dla Chemika było dziełem Macieja Kota. Gola dla polonistów (na 1:1) strzelił Patryk Podolski. Chemik jest liderem tabeli. Mecz wzbudził spore zainteresowanie publiczności; na trybunach zasiedli m.in. Rafał Bruski, prezydent miasta, Eugeniusz Nowak, wiceprezes PZPN i szef Kujawsko-Pomorskiego ZPN oraz młodzi piłkarze Gedanii Gdańsk, którzy przebywają nad Brdą na zgrupowaniu. Widzów było tak dużo, że już w przerwie skończyła się darmowa lemoniada, którą organizatorzy przygotowali dla sympatyków futbolu. Zobaczcie zdjęcia ze stadionu przy ulicy Glinki >>>Dariusz Bloch
Piłkarze Chemika pokonali na własnym boisku Polonię 4:1 (1:1) w IV-ligowych derbach Bydgoszczy. Bohaterem gospodarzy był Radosław Mik, który popisał się hat-trickiem. Czwarte trafienie dla Chemika było dziełem Macieja Kota. Gola dla polonistów (na 1:1) strzelił Patryk Podolski. Chemik jest liderem tabeli. Mecz wzbudził spore zainteresowanie publiczności; na trybunach zasiedli m.in. Rafał Bruski, prezydent miasta, Eugeniusz Nowak, wiceprezes PZPN i szef Kujawsko-Pomorskiego ZPN oraz... młodzi piłkarze Gedanii Gdańsk, którzy przebywają nad Brdą na zgrupowaniu. Widzów było tak dużo, że już w przerwie skończyła się darmowa lemoniada, którą organizatorzy przygotowali dla sympatyków futbolu. Zobaczcie zdjęcia ze stadionu przy ulicy Glinki >>>

Materiał oryginalny: Mik show, czyli Chemik rozbił Polonię [ZDJĘCIA, KIBICE] - Express Bydgoski