Mecz Chemika, czyli krótka piłka [ZDJĘCIA KIBICÓW]

Siatkarze Chemika Bydgoszcz przegrali z Wartą Zawiercie 0:3 (20:25, 18:25, 13:25) w meczu 4. kolejki PlusLigi. To było jednostronne widowisko, całe spotkanie trwało niespełna 90 minut. Goście byli zdecydowanie lepsi; szczególnie imponowali w polu zagrywki (15 punktów zdobytych serwisem przy zaledwie 3 oczkach gospodarzy).ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN I PARKIETU HALI "ŁUCZNICZKA" >>>Dariusz Bloch
Siatkarze Chemika Bydgoszcz przegrali z Wartą Zawiercie 0:3 (20:25, 18:25, 13:25) w meczu 4. kolejki PlusLigi. To było jednostronne widowisko, całe spotkanie trwało niespełna 90 minut. Goście byli zdecydowanie lepsi; szczególnie imponowali w polu zagrywki (15 punktów zdobytych serwisem przy zaledwie 3 oczkach gospodarzy). ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN I PARKIETU HALI "ŁUCZNICZKA" >>>