MKTG SR - pasek na kartach artykułów
3 z 12
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Archiwum Polska Press

Magazynier, drukarz, psycholog, kierowca... Nowe oferty pracy w Bydgoszczy - stawki powyżej 5000 zł brutto

Operator tokarek CNC - oferta pracy w Bydgoszczy

Zakres obowiązków:
- programowanie s systemie Sinumerik/Fanuc
- dobieranie odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania,
- kontrola wykonanych przez siebie części zgodnie z dokumentacją techniczną,
- czytanie rysunku technicznego,
- posługiwanie się przyrządami pomiarowymi.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 10 000 PLN Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

Więcej informacji na temat tej oferty znajdziesz na tej stronie: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?243f207be0d66494e7992f14ae0e3c76