Łuczniczka Bydgoszcz po pierwszym secie straciła siły

marc
Mateusz Mika (Lotos) przebija się przez blok Igor Yudin - Mateusz Sacharewicz
Mateusz Mika (Lotos) przebija się przez blok Igor Yudin - Mateusz Sacharewicz Karolina Misztal
W kolejnym meczu o punkty w PlusLidze Lotos Trefl Gdańsk, który nie przypomina drużyny z poprzednich sezonów, gościł Łuczniczkę Bydgoszcz.

Ależ początek spotkania zafundowali kibicom siatkarze Lotosu i Łuczniczki. To była prawdziwa wojna psychologiczna. Trwała 44 minuty. I zakończyła się wygraną bydgoszczan 38:36!!!

Później, wszystko co było dobre w wykonaniu Łuczniczki, szybko się skończyło. Kolejne sety rozgrywane już były pod kontrolą Lotosu Trefla Gdańsk, który wygrał całe spotkanie 3:1.

Szkoda, że drużyna prowadzona przez Piotra Makowskiego i Mariana Kardasa, nie powalczyła chociaż o jeden punkt meczowy.

Może we własnej hali nasi siatkarze poprawią swój dorobek, bowiem w grudniu zagrają u siebie cztery mecze pod rząd!

Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka 3:1 (36:38, 25:18, 25:14, 25:18)

W piątek Łuczniczka podejmować będzie Cuprum Lubin (godzina 18).