Liga włoska. Gol i asysta Piotra Zielińskiego dla Napoli! Genoa rozbita [WIDEO]

Piotr Szymański
Gol i asysta Piotra Zielińskiego dla Napoli! Genoa rozbita
Gol i asysta Piotra Zielińskiego dla Napoli! Genoa rozbita East News
Liga włoska. SSC Napoli rozbiło u siebie Genoę CFC (6:0) w niedzielnym meczu 2. kolejki włoskiej Serie A. Bramkę i asystę dla gospodarzy zanotował Piotr Zieliński. Zobacz trafienie Polaka!

Bramka i asysta Piotra Zielińskiego Genoą

Piotr Zieliński podwyższył prowadzenie neapolitańczyków zaraz po przerwie. Polak dostał piłkę jeszcze na własnej połowie, pociągnął z nią kilkadziesiąt metrów i rozprowadził akcję na lewe skrzydło. Futbolówkę w polu karnym odegrał mu piętą Victor Osimhen, a 26-latek przyjęciem i płaskim uderzeniem przechytrzył całą defensywę Genoi.

Zobacz bramkę Piotra Zielińskiego z Genoą:

Po kilkunastu minutach reprezentant Polski dołożył jeszcze asystę. Wykorzystał niedokładne podanie od przeciwnika w okolicach 30. metra i dokładnym podaniem obsłużył Driesa Mertensa.

Zobacz asystę Piotra Zielińskiego z Genoą:

Poza kadrą meczową Napoli na to spotkanie znalazł się Arkadiusz Milik, który od dłuższego czasu jest na wylocie z klubu.

SSC Napoli - Genoa CFC 6:0 (1:0)