https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Lidl i Biedronka zapowiadają podwyżki [GALERIA]

mik
Rynek pracownika staje się faktem – przynajmniej jeśli chodzi o branżę handlową. Sklepy walczą o pracowników i by przyciągnąć ich do swojej firmy, regularnie podwyższają pensję. Niedawno sieć sklepów Biedronka ogłosiła, że od 1 stycznia będzie oferować podwyżki. Natomiast konkurencyjna sieć Lidl już przygotowała odpowiedź na ten zabieg i przypomina, że "cały czas płaci więcej". Kliknij na kolejne zdjęcie i sprawdź, gdzie pracownicy będą dostawać więcej ►►►co nas czeka dziś w pogodzie? (źródło TVN Meteo/X-News):
Rynek pracownika staje się faktem – przynajmniej jeśli chodzi o branżę handlową. Sklepy walczą o pracowników i by przyciągnąć ich do swojej firmy, regularnie podwyższają pensję. Niedawno sieć sklepów Biedronka ogłosiła, że od 1 stycznia będzie oferować podwyżki. Natomiast konkurencyjna sieć Lidl już przygotowała odpowiedź na ten zabieg i przypomina, że "cały czas płaci więcej". Kliknij na kolejne zdjęcie i sprawdź, gdzie pracownicy będą dostawać więcej ►►►co nas czeka dziś w pogodzie? (źródło TVN Meteo/X-News): 123rf
Rynek pracownika staje się faktem – przynajmniej jeśli chodzi o branżę handlową. Sklepy walczą o pracowników i by przyciągnąć ich do swojej firmy, regularnie podwyższają pensję.
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski