https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kryzys na granicy. Migranci otrzymują kolejne instrukcje na zamkniętych forach internetowych

Hubert Rabiega
twitter.com/StZaryn
- Migranci otrzymują kolejne instrukcje związane z długotrwałym oddziaływaniem na Polskę - podał w piątek rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn, który pokazał wiadomości dystrybuowane w arabskojęzycznych grupach dotyczących migracji.

Stanisław Żaryn, rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych, opublikował w piątek wiadomości, które rozsyłane są komunikatorami wewnątrz arabskojęzycznych grup dyskutujących o migracji na Zachód. Zdaniem Żaryna migranci otrzymują kolejne instrukcje związane z długotrwałym oddziaływaniem na Polskę.

„Okażcie cierpliwość, wytrzymajcie jeszcze tydzień”, „Cała Europa patrzy na was. Jeśli będziecie cierpliwi, to wszystkim się uda” - takie komunikaty pojawiają się w zamkniętych grupach zachęcających do migracji szlakiem białoruskim.

- Migrantom przypominany jest również kryzys z 2015 roku - pisze Żaryn i cytuje jeden z wpisów adresowanych do migrantów: „W 2015 roku migranci przebywali na granicy przez prawie miesiąc i się udało”.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Ciekawe jak po arabsku jest „awanturystyczny”. Ruscy tylko wyciągają z szafy stare ulotki z 1939 roku i wrzucają do Google translatora.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski