Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
KP Polonia Bydgoszcz - Elana II Toruń 2:1 (1:1) w meczu na...

Kolejny popis Packa. Polonia lepsza od Elany! [ZDJĘCIA]

KP Polonia Bydgoszcz - Elana II Toruń 2:1 (1:1) w meczu na szczycie klasy okręgowej (grupa I).
Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia gości, którzy już w 4. minucie objęli prowadzenie. Do wyrównania doprowadził Sebastian Pacek (18.). Do przerwy biało-czerwoni mogli prowadzić, ale w 35. minucie rzut karny egzekwowany przez Rafała Kubackiego obronił 15-letni golkiper gości.
Wygraną gospodarzom zapewnił niezawodny Pacek (50.), dla którego to było już dwudzieste trafienie w sezonie! W końcówce było trochę nerwowo, bo w 54. minucie czerwoną kartkę zobaczył Kubacki. Poloniści utrzymali jednak prowadzenie i umocnili się na 1. miejscu w tabeli.
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU DERBOWEGO >>>

Iga Świątek wygrała turniej w Madrycie! Zacięty finał z Aryną Sabalenką!

Ekwadorczyk Jhonatan Narvaez zwycięzcą pierwszego etapu wyścigu Giro d'Italia

Michał Bryl i Bartosz Łosiak bez sukcesu w Brazylii. Porażka w meczu o ćwierćfinał