Kolejne sukcesy Czarnych Panter [ZDJĘCIA]

Reprezentanci Akademii Sztuk Walki „Black Panther” z bydgoskich Wyżyn walczyli w Sochaczewie i Ostrówku.

Złoto Pucharu Polski MMA juniorów w kat. 66 kg zdobył Jakub Drozdowski. Podopieczny Krzysztofa Brzozowskiego wygrał cztery walki, w tym dwie przed czasem.

- Kuba odnosił sukcesy wśród kadetów, teraz dominuje w gronie juniorów. Świetnie się rozwija. Będzie o nim głośno! - zachwala swojego zawodnika Brzozowski.

Brąz PP seniorów dla Sebastiana Orackiego (66 kg).

Młodsi zawodnicy ASW Black Panther wzięli udział w turnieju Dziecięcej Ligi Grapplingowej i zdobyli 8 medali: Karim Bennour (2 złota), Daria Brzozowska (złoto), Aleksandra Składanek, Jakub Frasz (srebro), Mateusz Kozik, Stanisław Knopik, Kamil Tabaczyński (brąz).

Na 19 drużyn w lidze, ekipa „Black Panther” jest trzecia. Finał zmagań w czerwcu w Żyrardowie.