KKP Bydgoszcz grał do jednej bramki i... [ZDJĘCIA]

Piłkarki KKP Bydgoszcz zainaugurowały sezon na Słowiańskiej. W 2. kolejce I ligi (grupa północna) podejmowały Polonię Poznań i po raz drugi uzyskały remis 1:1. Przyjezdne prowadzenie uzyskały gola w 21 minucie po przypadkowym zagraniu nogą, piłka zmyliła bramkarkę Darię Gronowską, która rzuciła się w przeciwny róg. Potem polonistki nie miały już praktycznie strzeleckich okazji, a w II połowie podopieczne Adama Górala nie schodziły z połowy rywalek, co chwilę goszcząc w polu karnym. KKP wyrównał dopiero w doliczonym czasie. Po zagraniu ręką sędzina podyktowała rzut karny, a gola z 11 metrów strzeliła Monika Kaźmierczak (piłka odbiła się jeszcze od prawego słupka). Mecz na Słowiańskiej obejrzało prawie 200 kibiców. Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski

Materiał oryginalny: KKP Bydgoszcz grał do jednej bramki i... [ZDJĘCIA] - Express Bydgoski