https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jak NIE zawracać na rondzie Fordońskim. Instrukcja wideo

sier
Screen:YouTube
Kierowca, który kilka dni temu przejeżdżał przez rondo Fordońskie w Bydgoszczy postanowił w bardzo nietypowy sposób zawrócić. Wszystko zarejestrowała kamera umieszczona w pojeździe innego kierowcy. Film pojawił się na YouTube.

Na szczęście kierowca, który pojechał pod prąd, nie spowodował wypadku. Z pewnością zaoszczędził trochę czasu...

Polub "Express" na Facebooku

Jak zachowywać się w trakcie burzy? Przestrzeganie tych zasad zminimalizuje niebezpieczeństwo uderzenia piorunem.Śledź komunikaty i ostrzeżenia pogodowe. Pierwsza zasada, to nie dać się zaskoczyć burzy - szczególnie, gdy wybieramy się w dalszą wędrówkę.Komunikaty sprawdzaj np. na stronie Instytutu Meteorologii i Gospodarki wodnej [http://www.pogodynka.pl/ostrzezenia;nf].Są też specjalistyczne serwisy, które pomogą ci śledzić sytuację pogodową w twoich okolicach.Np. na stronie http://pl.sat24.com/pl;nf - dzięki zdjęciom satelitarnym - zobaczysz jak przemieszczają się chmury i gdzie tworzą się burze. Pozwoli ci to ocenić, czy burza zmierza w twoim kierunku.Informacje o wyładowaniach atmosferycznych znajdziesz również na https://www.lightningmaps.org/;nfJeśli, mimo wszystko, burza zaskoczy cię, to...[czytaj więcej na NASTĘPNEJ STRONIE]

Jak zachowywać się podczas burzy. Proste zasady, które pomog...

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

T
Tomek
Dopiero co parę dni temu był filmik, jak jakiś "zawodowiec" dużym zestawem cofał na autostradzie. Więc zamilcz lepiej.
R
RR
Pewnie był z Torunia
Z
Zawodowiec
Właśnie przez takich pseudo ( kierowców ) są tragedie jak słyszę takiego CEPA co oskarża kierowców dużych ciężarówek o zabijanie ludzi to wola o pomstę do nieba . Ile miał lat ten pseudo spacer ?. Wszystkich po 65 roku życia na badania .
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski