Ronaldo przeszedł badania na obecność koronawirusa. Ich wynik okazał się ujemny. Mniej szczęścia mieli jego trzej koledzy, u których wykryto COVID-19. Mowa o Argentyńczyku Paulo Dybali, Francuzie Blaise Matuidim i Włochu Daniele Ruganim.
Od kilkunastu dni Ronaldo przebywa w ojczyźnie, w Maderze. Jego przymusowa pauza od futbolu zbiegła się akurat z problemami matki, która tam mieszka. Na początku marca 65-letnia Maria Dolores Aveiro trafiła do szpitala z udarem. Wyszła dopiero po dwóch tygodniach.
Ronaldo poleciał z Turynu na Maderę od razu po informacji o udarze matki, czyli 3 marca. Od tamtego czasu przebywa w swojej luksusowej posiadłości. Towarzyszy mu partnerka Georgina Rodriguez i gromadka dzieci. W treningach biorą natomiast udział inni członkowie rodziny 35-latka.
W Portugalii z powodu koronawirusa zmarły 23 osoby. Ponad 2 tys. zostało natomiast zakażonych.
wideo: Press Focus/x-news
